Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hó közben át lehet térni...

Hó közben át lehet térni egyik fogamzásgátlóról a másikra?

Figyelt kérdés

Az előző menzeszemnél kezdtem a fogi tablettát, cyprpmixet írt fel a doki....de állandóan rosszul voltam tőle (szédültem, gyenge voltam, hányingerem volt) és kb. 11 szem után abba kellett hagynom. Felírta a doki a diane 35-öt (ezt már szedtem régebben és jó volt).

Az a gondom, hogy hülye voltam...tegnap jött meg, be is vettem az első szemet...csakhogy nem a diane 35-böl, hanem véletlenül a cypromix-ből amitől ugye rosszul vagyok.

Ha csak az első szemet vettem be eddig a rossz fogi tablettából, attól folytathatom ma a második szemtől a jót, vagy megint kénytelen vagyok kihagyni egy egész hónapot a figyelmetlenségem miatt?



2014. szept. 5. 06:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokit!

De előbb olvasd el a betegtájékoztatót a dobozban!:)

2014. szept. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!