Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális működési zavarok...

Hormonális működési zavarok okozta rosszullétekre tanács?

Figyelt kérdés
Gyógyszert már kaptam rá, de a hatóideje több hónap, a tüneteim viszont még megmaradnak amíg nem hat. Kiver a víz, hányinger, ájulást megelőző állapotot érzek. Tudna valaki valamit javasolni ezekre? Igyekszem magamnál hideg folyadékot hordani, de nem túlzottan használ ha jön egy erősebb rosszullét. Mit tehetnék még? Nagyon nagyon rossz már csak így kilépni az utcára is, mert sosem tudom mikor jön, és tehetetlennek érzem magam. Az orvosok ezekre csak azt mondták nincs mit tenni, várni kell a gyógyszerre.
2014. aug. 23. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tud mást mondani, akkor itt sem fog senki.


Kitartás!

2014. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze nem a gyógymódot keresem, hanem igazából tanácsot, hogy ha volt már valaki hasonló cipőben, mivel könnyítette meg a saját helyzetét :)
2014. aug. 23. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk, hogy mégis mi bajod van és mit kaptál rá. Hogy várod, hogy így segítsünk, most őszintén?
2014. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem értjük egymást.

Adott a hormonális zavarom, amire kaptam gyógyszert, ami majd rendbe teszi, csak ez hónapok kérdése. Viszont ugye még mivel nagyon az elején vagyok a gyógyszernek így a rosszulléteim fent állnak, amit kifejtettem, hogy miben is nyilvánulnak meg. Nem várok el senkitől segítséget, egyszerűen tanácsot kérek, mondjuk olyanoktól akiknek volt már ilyen, vagy hasonlóban része, hogy amíg nem kezdi el a gyógyszer kifejteni a hatását ( ami hónapok kérdése ) hogyan tudnám a hormonális zavarok okozta rosszulléteimet csökkenteni, vagy átvészelni.

2014. aug. 24. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

"hormonális zavarok okozta rosszulléteim"

Kb. 50 féle hormon van a szervezetedben, és mindegyik el tud csesződni. Abból, hogy "kiver a víz", meg "hányingerem van", még baromira nem tudjuk, hogy mi bajod. Még egyszer mondom, ha esetleg leírnád, hogy milyen problémával kezelnek, tudnánk vmi hasznosan is írni...

2014. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!