Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van? (Tampon)

Nekono kérdése:

Miért van? (Tampon)

Figyelt kérdés
Még nem használtam soha életemben tampont, de ma kipróbáltam, hogy ha megjön, ne akkor égjek be, ha valami baj van. Próbáltam feltenni, de valami kínszenvedés volt, mire magamba tuszkoltam, és amikor felálltam, kényelmetlen volt. Most csak azért volt ilyen szar a felhelyezése, mert nincs meg, vagy nektek is ilyen kellemetlen?

2014. aug. 23. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most nem menstruálsz, akkor felesleges felszuszakolnod magadba a tampont. Akkor próbálkozz a felhelyezésével, ha erősen vérzel. (Tehát az első két napban kb.)
2014. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért volt rossz,mert épp nincs meg.A legerősebb napon próbálkozz,akkor könnyen felmegy.
2014. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most már nem pánikolok :D
2014. aug. 23. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szárazon próbálod betenni, akkor még hámsérülést is okozhatsz a hüvely belső falán, ezért csak akkor helyezhető fel könnyedén, ha már rendesen vérzel. Plusz így a hüvely természetes nedvességét szívja fel a vér helyett, ami szintén káros. Szóval ne ismételd meg még egyszer.

Kivenni meg akkor a legkönnyebb ha már megtelt.

Egyébként, mindentől függetlenül nem biztos, hogy az elején könnyedén boldogulsz a használatával, van akiknek nehezen, vagy egyáltalán nem válik be, később sem a tampon.

Minivel kezdj, de csak ha már megvan rendesen.

2014. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!