Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a hüvelyem, mint tegyek?

Viszket a hüvelyem, mint tegyek?

Figyelt kérdés

Már úgy 1 héttől kb . viszked a puncim nem kivulrol hanem belolrol.

13/L


2014. aug. 22. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a coli fertőzés okozott ilyen tüneteket... Addig hiaba hasznaltam a canestent semmi... A doki vett tenyésztést akkor derült ki. Viszketést okozhat magasabb cukor is! Keress fel gyereknodokit.
2014. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Keress fel egy nőgyógyászt. Nekem vírusos hüvely gyulladás okozott ilyet amit a strandon szedtem össze de a doki adott rá gyógyszert és elmúlt.
2014. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
Canesten combit vegyél, mert hüvely kúp is kell ehhez hog megszüntesse a gombát.
2014. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
utolsóra egyenlőre ne hallgass, semmit ne kenj, vagy nyomj be, ameddig nem látott nőgyógyász, ha nem olyan problémád van, amire a canesten a megoldás, még ronthat is a helyzeteden...
2014. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem igaz!!

Nekem az orvosom mondta, hogy nyugodtan használhatom a Canestent, mert SEMMIFÉLE kárt nem tud okozni, a legrosszabb ami történhet, hogy nem segít!!

Ja és persze mekem is megoldotta hasonló problémámat.

2014. aug. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is telefonon ajánlotta a Canestent az orvos, amikor szabadságon volt! És ő is azt mondta hogy nem árt a Canesten, az egy széles spektrumú gombaolő szer.

Az esetek nagy többségében hasznos, de ha nem gombád van akkor persze nem fog segíteni.

Egy próbát megér a dolog.

2014. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

koszonom, eppen megjott es elmult a viszketest hala istennek le is kopogom

szerintem csak valami bakterium voltvagy nem tudom.

2014. aug. 30. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!