Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért marad el a menstruációm?

Miért marad el a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már két éve menstruálok, de még mindig nem rendszeresen. Régebben hat, majd öt hetente jött meg körül-belül. Nyáron fogyókúráztam, le is adtam tizenhat kilót, de a fogyókúra alatt is megjött. Azóta viszont, az elmúlt három hónapban csak valami sűrű barna folyás jött helyette. Mi lehet a probléma?

14/L


2010. jan. 15. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hormonproblémára gondolnék a barnázás erre szokott utalni, a hirtelen fogyás is lehet, hogy közrejátszik. mindenféleképpen menj el légyszíves nőgyógyászhoz, mert fontos, hogy rendszeres legyen a menstruációd. ha nem akarsz egyedül kérdd meg anyukádat, hogy vigyen el. nem fog fájni semmi csak kivizsgál.

de nem kell megijedned.

2010. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 évesen ne csodálkozz h nem rendszeres a menzeszed.

hány kilóra fogytál le?

amúgy a hirtelen nagy súlyvesztés is nagyban hozzájárul a menzesz felborulásához.

2010. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. 2.-at olvasva lehet hogy túllihegtem, de talán a fogyókúra miatt.

amúgy nekem az első mensim után rendszeres volt, úgyhogy ebből indultam ki, de persze van akinek idő kell míg rendszerbe jön. hát nem tudom.

2010. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
51 kiló vagyok most. De már szeptember óta nem fogyózom. :\
2010. jan. 15. 15:05
 5/5 anonim válasza:
18 éves korodig nem kell, hogy rendszeres legyen. de a fogyókúrától is lehet, kicsit megbolygattad vele az egész szervezeted.
2010. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!