Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kellene csinálnom?

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Vettem lactofeel krémet, amiről azt mondják/írják, hogy a tubus "száját" teljesen be kell helyezni a hüvelybe és ott kinyomni az anyagot. Ezt akkor is megcsináljam, ha szűz vagyok, és még csak fel sem nyúltam magamnak soha? Tampont se használta soha..


mit csináljak?


jó az úgy is, ha csak odanyomom, és elmasszírozom? :/



2014. aug. 9. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A "száját" óvatosan kicsit benyomhatod, nem lesz tőle bajod.
2014. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem jó, ha odanyomod. Be kell jutnia, különben semmit sem ér, mit érne kívülről? Attól, hogy szűz vagy, van ám lyuk ott...


Amúgy el kéne kezdened lassan ismerkedni a testeddel. Az írásodból ítélve nem vagy már 10 éves, és hidd el, csak a bigott vallásosok fejében működőképes az a gondolat, hogy majd akkor tudod meg először, mi van ott, amikor először pasival vagy...

2014. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

A testeddel való ismerkedés nem azt jelenti, hogy hogy nyulkálj fel magadnak akár a hátsódba is, ezt csak a "valósítsd meg önmagad, használj ki mindent ami neked jó" szemléletű igen "modern" emberek valják.

Jó lenne nem rájuk hallgatni.

2014. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj utolsó, de pontosan ki írt itt először a hátsóról?

Ja, hogy te?

Nincs több kérdésem.

2014. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

A tubus száját told be óvatosan, amig nem érzed hogy megakad esetleg. Így biztosan nem teszel magadban kárt.

Azokra meg semmiképpen se hallgass, akik próbálnak itt rábeszélni téged a különböző ujjazásra és minél gyakoribb masturbálásra. Ez korunk "divatja", és semmiről se maradsz le, ha nem "ismerkedsz" minél előbb és minél többet testeddel.

2014. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek! :)

bennem van az, hogy "ismerkednék" a testemmel, csak igazság szerint nagyon félek tőle. Próbáltam már néhányszor, de akkor nagyon fájt.. :( nem, tudom, hogy az normális- e, hogy folytassam-e, de inkább abbahagytam és azóta nem merem

2014. aug. 11. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, bocsi, most ki fogok akasztani néhány erkölcscsőszt, de megpróbálok válaszolni az előző beírásodra is, kérdező:


Normális esetben az, hogy az ember 1 ujjal óvatosan a hüvelybe nyúl, nem fáj. Még akkor sem fáj, ha az ember nincs felizgulva, ha pedig fel van izgulva (nedves a hüvelybemenet) akkor pláne. Én 3 dolgot tudok elképzelni:

- Szűz vagy, nagyon szűk a szűzhártyádon a nyílás, és erőltetted az ujjaddal való behatolást, vagy nem teljesen megfelelő helyen próbálkoztál. Ekkor el tudom képzelni, hogy fájhat, bár, mondom, normális esetben nem kéne neki. Szerintem inkább csak fizikai akadályt kéne érezned ilyenkor, nem fájdalmat.

- Vaginizmusod van, azaz annyira félsz a behatolástól, hogy a hüvelyi izmok akaratlanul megfeszülnek és nem engednek be semmit. Ez is fájhat.


Mindkét problémán segíthet, ha óvatosan próbálkozol, nem erőltetve semmit. Alaposan izgasd fel magad, gondolatokkal, meg a csiklót nyugodtan kényeztetheted, és utána ha már elég nedves vagy, akkor simogasd óvatosan a bemenetnél is - nem kell semmit erőltetni, nem sietsz sehová, csak akkor próbáld az ujjadat, ha már kívánnád, és akkor se tovább, mint ahogy jólesik.


A harmadik, amit el tudok képzelni, az, hogy:

- Fertőzésed van. Leginkább ezt tartom valószínűnek, különösen beleszámítva azt, hogy most lactofeelt kezdtél használni. Na, amiatt bizony fájhat. Nem tudom, hogy mi okból kezdted a lactofeelt, de ha nem használ, akkor egy nőgyógyászati kivizsgálás javasolt lehet.

2014. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!