Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kéne csinálnom, hogy...

Mit kéne csinálnom, hogy hamarabb jöjjön meg?

Figyelt kérdés
4 napja késik .. 6.-án kellett volna megjönnie de nem jött meg... hallottam hogy a citrom késlelteti így ettem még kedden ( 4.-én ) egy fél citromot. + párnapig citromkarikákat raktam a vízembe. és így nem jött meg... szűz vagyok még, nem szedek semmit. de nagyon sokat idegeskedek, stresszelek stb ... lehet ez miatt se jött meg? hogy tudnám elérni azt hogy megjöjjön??
2014. márc. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Látod, kellett neked a természettel játszani, most megbosszulja :D

Semmit ne tegyél, várjál.

2014. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A stressz, és az idegesség sokkal nagyobb valószínűséggel váltották ki a menstruációd késését, mint a citrom... Próbálj meg lazítani... néhány napon belül hidd el, meg fog jönni.
2014. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egy dolgot tehetsz, nyugodj meg és várj!
2014. márc. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond sincs, ne izgulj.

A citrom is késleltetheti 4-5 napot, de csak úgy magától is akár ki is maradhat egy.

Mennyi idős vagy? Mert 17 év alatt hónapok is kimaradhatnak, az is normális.

2014. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok

próbálok nyugodt maradni de suliba is egy napra 4 dogát beraknak úgy nehezen megy :S

2014. márc. 11. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
A 05:57-es vagyok. Akkor a dogák miatt idegeskedj, a menstruáció miatt nem kell.
2014. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!