Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen spirált válasszak?

Milyen spirált válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 29 éves nő vagyok, még nem szültem. És szeretnék spirált felrakatni magamnak, de fogalmam sincs milyet. Az interneten van bőven választék, ugye. Nyilván az lenne a legcélszerűbb, ha elmennék a nőgyógyászhoz és nála informálódnék, de időpontot lehetetlen mostanában szerezni, amúgy meg várhatnék órákat, csak hogy feltegyem neki a kérdéseimet. Persze végül lehet ez lesz, de gondoltam, hátha tud nekem valaki itt is segíteni, milyen spirál a legjobb és hogyan zajlik ez a "folyamat". :) Köszönöm!!
2014. aug. 7. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint csak olyan nőknek tesznek fel spirált, akik már szültek. A menstruáció utolsó napján helyezi fel az orvos, mert akkor még nyitott a méhszáj.
2014. aug. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem már helyeznek fel "még nem szült" nőknek is. Van egy ismerősöm, neki anno 16 évesen tették fel (persze szülői "támogatással")... Azóta két csodálatos gyereke van. :)
2014. aug. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!