Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Lehet valahol kapni...

Lányok! Lehet valahol kapni valamilyen betéthez betét tartót? Ha igen, hol és milyen márkához? Olyan kis négyzet alakú fém dobozkára gondolok.13L

Figyelt kérdés
Egyébként majd suliba lenne rá nagyon szükségem, mert nem szeretnék nagy táskával vonulni.

2014. júl. 23. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Betét tartó fémdoboz, még ilyet, megőrülök...? :) Biztos, hogy egy betét formájú, egyértelműen betétet tartalmazó valamivel akarnál össze-vissza járkálni a suliban?


Mert ha nem, akkor vegyél egy kisebb neszeszert, az sokkal jobb erre a célra. Akár másmilyen cucc (wc papír, szappan, smink, tampon) is lehet benne a betét mellett.

2014. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
en az alwayshez kaptam ajandekba..nem tudom van e meg hozza...nekem parizsos...a lila alwayshez, az ujfajtahoz
2014. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Betéthez kaptam én is
2014. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1- jó, bocsi nem vagyok túl okos ebben a témában. Olyan kis neszeszerem van 4 db. Megértelek, de viszont ezt a kisebb dobozkát könnyebben zsebrevágom:)

2,3- köszi!:)

2014. júl. 23. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:

2-3-as...

Ti mikor vettétek??? Mert már rég óta olyat keresek én is :D

2014. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

2# vagyok

par honapja a sparban volt, azota nem tudom van e meg...de egy baratnom peldaul a libresse hez kapott :D nem tudni mikor adnak :D

2014. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most lehet valahol kapni?????
2014. júl. 24. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy a libresse-hez lehet-e még kapni!!!! :)
2014. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!