Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne csörögjön...

Mit tegyek, hogy ne csörögjön a betét?

Figyelt kérdés
Mikor megvan a mensim utálom, hogy mikor elmegyek WC-re és kicsomagolom az új betétet meg leveszem a régit, nagyon csörög mit tegyek?

2014. júl. 20. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kipróbálsz másik márkát.. olyat,ami nem egyesével van csomagolva, hanem csak egy lehúzócsík van rajta (én ilyet régen pl. libresseben vettem). De mást nem igazán.
2014. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen sajnos nincs mit tenni,szerintem az egyenként csomagoltak közül mind olyan.Én szoktam hallani a betét csörgését mikor még "frissen" van berakva,ha érted mire gondolok.Always használok.15/L
2014. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik fajtát.Én azt tapasztaltam,hogy nem mindegyik csörög annyira a kicsomagolásnál.
2014. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki más márkát,egyébként meg ne foglalkozz vele:)

Én már észre se veszem:D(bár az elején még engem is zavart..:))

2014. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 21. 14:24
 6/6 anonim válasza:

Tudom már régi kérdés, de hátha valakit pont ez érdekel mostanában:D

Az hallottam, hogy ha levágod a szélét a csomagolásának akkor hangtalanul lehet kicsomagolni. (Mármint azt a "pöttyös" részét)

2018. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!