Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a tapasztalatotok a cickafa...

Mi a tapasztalatotok a cickafarkfű teával teával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én azért iszom mert nem jött meg már egy jó ideje. Most elkezdtem iszogatni és miutan megiszom pár perc múlva szúró érzést érzek a hasamban bal oldalt. Plussz még hozzá egy kis folyásom is van utánna.
2010. jan. 9. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig akkor ittam, mikor már megvolt, elméletileg a görcsöt csillapítja meg a vérzés erősségét és idejét, mint a fogamzásgátló.

Sajnos nem tudom, mi lehet nálad vele a baj. Fájdalomra mondanám, hogy kis görcs, ahogy leválik a méhfalad, de ha csak a baloldalon van, akkor ezt már nem merem mondani, a folyásra fehérfolyásra tippelnék, vagyis hogy hamarosan megjön. Szerintem várj egy nagyon kicsit, esetleg a teát hagyd abba, amíg meg nem jön, ha nem jön, menj a biztonság kedvéért dokihoz.

2010. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én rendszeresen iszom. És szeretem is az izét. Fiatal lányoknál a menstruáció beállása miatt ajánlják. Ahogy írod, nem jött meg jó ideje és ezért iszod. Szerintem nem a teától szúr, hanem a benned lezajló hormonális változások és egyéb női változások miatt. Esetleg próbálj meg egy cickafarkas ülőfürdőt venni. A tea és a szúrás között nincs összefüggés.

Ha allergiás lennél valamelyik összetevőjére az máshogy jelentkezne.

2010. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs még az előzőhöz. Azért nem szabad elbagatelizálni. Ha komolynak érzed a problémát ne szégyelj felkeresni egy orvost. Azért ezek, amiket mi írunk csak feltételezések. Magánvélemények.
2010. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!