Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lettem HPV vírussal...

Miért lettem HPV vírussal fertőzött?

Figyelt kérdés

Már úgy értem, honnan lehet még elkapni, ha nem csak nemi úton?

A férjem volt (és van is) az egyetlen férfi az életemben, immár 7 éve vagyunk házasok, előtte sem voltam soha mással és a részéről is ki van zárva a megcsalás. Tegnap mégis azt az eredményt kaptam a rákszűrést követően, hogy megfertőződtem a vírussal. Hogyan lehetséges ez?

Uszodába, strandra, szaunába sem járunk.


2014. júl. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Évekig tud lappangani tehát ha a párodnak volt előtted kapcsolata akkor rejtély megoldva.
2014. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem feltetlen kell hozza kavaras, kisebesedett szajjal ad valaki puszit a szinten kisebesedett szadra/melle...

Veradason esetleg volt valamelyikotok?


Amugy tenyleg hosszu lappangasi ideje tud lenni (bar 7 ev azert sok)

2014. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Férjed részéről kizárt a megcsalás? Oké.
2014. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 évig is tud lappangani. A legtöbben már születéskor elkapják.
2014. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen, férjem részéről is kizárt a megcsalás, van az úgy, hogy az ember biztos lehet benne.

Véradáson nem voltunk, de sajnos a terhességi cukorbetegségem miatt rengetegszer vettek vért a három terhesség során.

Azt hiszem, ez örök rejtély marad...

2014. júl. 16. 22:36
 6/6 anonim válasza:
Közös wc használat nyílt helyen, úgyértem általában a nyilvános wc-kben ha bemész a wc fülkébe nincs mosdó ott ahol a wc kagyló, és az elég. Én ezért szoktam zsepivel vagy alkarral ajtót nyitni, pisi előtt és után is kezetmosni olyan helyen ahol közös a wc,legyen az vendéglő vagy bármi, sose lehet tudni. Amúgy még nem kell megcsalás, a férfiak több mint 80%-a hordozza a betegséget, attól hogy nem jön ki még benne lappang, kimutatni csak akkor fogják ha jelentkezik tünet.
2014. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!