Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Különlegescsajszi kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódom,mert már napok óta fáj a két petefészkemnél,tehát jól érezhetően,automatikusan fáj a hasam alja,a melleim is,meg a gyomorszájamnál,és ott az egész környéke,ma reggel hányingerre ébredtem,és nagy fájdalmakra,a fentebb felsoroltak fájdalmára panaszkodva! Egy pár nappal ezelőtt,(mivel mezőgazdaságban dolgozom) kint maradtunk az esőn,és eléggé megáztunk,és gondoltam már arra is,hogy felfázhattam! De nagyon aggódom !! Félek,hogy valami komoly..! Eddig ilyen még nem volt! Én azt mondom,hogy inkább egészségem legyen,mint pénzem! Meg persze azt is,hogy ha holnap nem kell mennünk dolgozni,akkor elmegyek a múltkor az újonnan választott dokimhoz,de elsőnek itt szeretnék tanácsot kérni,hogy esetleg lehet-e komolyabb a baj,vagy valaki volt már hasonló cipőben.. ?! Előre is köszi. Üdv:. 22 Lány.
2014. júl. 13. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mit akar jelenteni, hogy "automatikusan" fáj a hasad, ennek ugyanis semmi értelme.


De ha rosszul vagy, akkor menj el nögyógyászhoz és ott megtudod, mi a bajod.

2014. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát hogy szünet nélkül fáj,csak úgy szimpla fájdalom,pl. nem szúró,nyilalló,lüktető,és az ezekhez hasonlók..!

Hát most egy kicsit jobb,mert elmentem sétálni,de ha holnap is erre kelek,feltétlenül mennem kell a dokihoz,nincs mese!

2014. júl. 13. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Házi orvoshoz mennék, ha nem múlik el.
2014. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!