Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől van? Késik a mensim!

Ez mitől van? Késik a mensim!

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm 2napja, de kicsit görcsöl a hasam, meg fáj a derekam!mi bajom lehet?nemrég keveredtem ki egy felfázásból.Ez miatt késhet?mennyi késhet?

a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm:-)


2010. jan. 7. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem tabletta mellett felfazas miatt kesett ket napot de ugy jott meg, hogy azt hittem felfordulok.

Belenyilalt a ket labamba is.

Pedig eletembe se gorcsoltem.

A felfazas sajna lehet rossza hatassal,a stressz is, hogy azon agyalsz, gaz van-e.

robalj lazitani, beulni meleg kad vizbe, az jol johet!

2010. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy betegség egy felfázás miatt késhet a mensid. Sőt, el is maradhat. Nekem egyszer azért maradt ki mert nagyon izgultam, stresszeltem valami miatt. A derékfájás összefügg egy felfázással, de vigyázz legközelebb erre! A későbbi gyerekvállalásnál ez nem egy hasznos dolog!!!
2010. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!