Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mitől van ez?

Ez normális? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Késett a menzeszem 5 napot majd mikor megjött csak 2 napig tartott és az eléjen is és a végén is barnás folyásom volt.

14/L



2014. júl. 12. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Terhes nem lehetsz?

Ha nem, akkor valami kisebb hormonális billegés. Ilyenkor nyugodtan ki lehet várni a következőt, megnézni, hogy az is ugyanilyen fura-e, és ha fura, akkor dokitól megkérdezni.

2014. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis probléma ez!

17 éves kor körül kellene majd beállnia rendszeresre, addig fejlődésben vagy még. Hónapok is kimaradhatnak az is teljesen normális.

2014. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Terhes 14 évesen?????????......

milyen kérdés ez?

2014. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már bocs hármas, de látott már ilyet a világ.
2014. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm a válaszokat. Egyébként terhes nemigen lehetek, mert még szűz vagyok. Mondjuk az igaz hogy a barátom egyszer megujjazott és lehet volt a kezén előváladék. De azt hallottam, hogy az előváladékban nagyon minimális sperma van és attól szinte nem lehet teherbe esni. Meg eleve is ha terhes lennék több tünetnek is kellene lenni.
2014. júl. 12. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagyon minimális sperma nem azt jelenti,hogy nem eshetsz tőle teherbe. Azt jelenti, hogy nincs sok esélyed rá, de a nem sok esély nem 0.


A terhesség egyik jele különben pont a szokásostól eltérő menstruáció (van akinek akár végig megvan, csak enyhébben, rövidebb ideig tart... ilyesmi). Van akinél semmilyen más tünet nincs.


Tehát akár lehetsz is terhes.


Légy szíves járj el felelősebben, 14 évesen igazán nem akarsz egy kis babucit szerintem... Mosasd meg a kezét a barátoddal, mert nem lesz melletted, amikor majd ott fekszel a kórházban az abortuszra várva, hanem szépen elbújik majd otthon.

2014. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egyenlő a 0-val, de semmi más tünetem nincs. Egyébként a biztonság kedvéért csinálok majd tesztet, mert tényleg nem akarok még babucit. A barátommal máskor megmosatom a kezét, mert most azért bennem is van egy fèlsz, hogy terhes vagyok, és ezt nem szeretném mégegyszer átélni ezt az érzést.
2014. júl. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!