Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azok a lányok írjanak akiknek...

Azok a lányok írjanak akiknek 6 hónap vagy több után jött meg a MÁSODIK menstruációjuk! Szóval, mikor? (+ lent)

Figyelt kérdés

Nekem augusztusba lesz egy éve hogy megjött az első menstruációm.

Nektek mikor?

Kiváncsi vagyok hogy nektek is ilyen sok idő telt el MÁSODIK ig??

:( Nagyon várom a másodikat!

Első menzesz:3 napos már amire kiért megalvadt a vér tehát barna volt :)



2014. júl. 11. 20:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a légyszire gondoltál, csak nem tudtad leírni?! Értem. Pedig már örültem, hogy tanulok valami újat :-(
2014. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Jó hagyj békén!
2014. júl. 11. 21:37
 13/26 A kérdező kommentje:
Kis beképzelt ....
2014. júl. 11. 21:38
 14/26 anonim ***** válasza:

:-D :-D :-D :-D :-D

Már el is felejtettem, milyen kis ideggörcsök a tini lányok :-D

2014. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Huuu menj innen
2014. júl. 11. 21:45
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kötekedő!

Húzzál már innen! Nem kell itt pattogni!


Kedves Kérdező! :)

Nekem tavaly januárban volt az első, hogy megjött. Aztán a második az júliusban volt...tehát pont fél év múlva. Mind a kettő totál normális volt. Aztán idén márciusban jött meg harmadszorra, és azóta megint semmi. De valamiért úgy érzem, hogy pont most a táborban fogom megszívni. Tavaly is így volt :D A második akkor ért, amikor táborban voltam...éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel, ebéd után szokott lenni egy kis punnyadás a nagyokkal...mielőtt elmentem volna pihizni, elmentem mosdóba, és akkor éreztem magam egyszerre rohadt pechesnek és rohadt mázlistának. Peches voltam, mert átázott a bugyim teljesen, és a farmerom is kicsit olyan lett, de mázlista voltam, mert észrevettem, kitudtam cserélni az öltözetem, és a farmeromon sem látszódott hátulról. Persze attól a bugyimtól meg kellett válnom, de ennyi belefért :D

(Akinek nem tetszik, hogy írtam részleteket, ne olvassa, a kérdezőnek szeretnék vele segíteni).

Szerintem nem kell félned, de ha mondjuk októberig sem jön meg, érdemes elmenned orvoshoz.

Remélem tudtam valamit segíteni :)

2014. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm utólsó válaszoló!!:)

Teljesen igazad van mindenben,részleteket köszi. akinek nem tetszik ne olvassa el!

2014. júl. 12. 09:36
 18/26 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél!:) Köszi

Rendben akkor októberig várok!

2014. júl. 12. 09:37
 19/26 anonim ***** válasza:

...vagy novemberig...vagy decemberig

az orvos ezzel nem csinál semmit, tiniként évekig rendszertelen lehet

2014. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem másfél évvel később jött meg a második, és utána is gyakran rendszertelenül, még most is, lassan 16 évesen gyakran késik, akár hónapokat.

De nem kell aggódni ilyen miatt, kamaszkorban még elég rendszertelen, és nekem akkor is késni szokott, amikor sokat stresszelek.

2014. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!