Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Látszik rajtam ha megjött?...

Látszik rajtam ha megjött? Hogy csináljam hogy ne lehssen észre venni?

Figyelt kérdés
Nem akkarom hogy, a tanáraim meg az osztálytársaim lássák rajtam. Köszi előre is!11/L
2010. jan. 6. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kell túlparázni, viselkedj természetesen. Ha göröcsölsz, vegyél be gyógyszert, ha a vérzésed erős, járj gyakrabban wc-re és ennyi. Viselkedj úgy, hogy szoktál. Azt meg mi nem tudjuk megmondnai, hogy alapjáraton te hogy fogsz rá reagálni, majd akkor emglátod.
2010. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az normális,hogy ingerültebb vagy,de biztos nem erre fognak gondolni az osztálytársaid főleg a fiúk nem.12/L:D
2010. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, amit egyik előző, ne hordj ilyenkor feszülős nadrágot,amin meglátszik. Fekete ajánlott ilyenkor, egyébként azon az sem látszik meg rögtön, ha átázol esetleg (tudom, nem szoktál, de bármikor megeshet, ha kicsit nem figyelsz és pl elcsúszik a bugyid stb.). Vagy a farmer a jó ilyenkor, de manapság mindenki azt hord, én is:D

Engem nagyon nem zavar, hogy látszik rajtam. Fiúk csak legyintenek azt kész, nálam legalábbis, a bunkóbbik társaság kinevet, de az meg nem számít. Ez a természet rendje, ha már mi szenvedünk azért, hogy majd ők valamikor gyereket csinálnak nekünk (és azt is mi hordjuk ki), akkor a minimum, hogy elnézik és segítenek:D Ki tudja, 6-7 év múlva talán már te is ezt fogod gondolni :)

2010. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!