Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Látszik rajtam ha megjött?...

Látszik rajtam ha megjött? Hogy csináljam hogy ne lehssen észre venni?

Figyelt kérdés
Nem akkarom hogy, a tanáraim meg az osztálytársaim lássák rajtam. Köszi előre is!11/L
2010. jan. 6. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem tudjuk, hogy rajtad látszik-e, de legyél olyan mint máskor, mosolyogj nevess stb
2010. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj, senki nem fogja észrevenni! Ha kicsit feszültebbnek, ingerültebbnek érzed magad ilyenkor, az is természetes, de ha tudod, hogy a hormonváltozás ezt váltja ki belőled, az ellen lehet tenni: Te uralkodj a testeden és ne fordítva, ne engedj a rossz hangulatnak! Manapság már nagyon jó betéteket lehet kapni (a szárnyasbetéteket ajánlanám inkább). Csak arra kell odafigyelni, hogy időben cseréld! Minden jót a nehéz napok átvészeléséhez!
2010. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólok én is ugyan ezeket tudnám ajánlani, max. még annyit hozzá, hogy probálj olyan gatyát felvenni ami nem tapad, szóval ilyen cicagatyám vagy hasonlókat ne!
2010. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam átázni. Úgy értem a viselkedésemen.Kösz.
2010. jan. 6. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Rajtam mindig látszik, mert nem használok se betétet, se tampont, és mindig átázok. Szerintem nem gáz.
2010. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utoljára mondom elnem szoktam átázni és a viselkedésemre gondoltam.
2010. jan. 8. 18:29
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
18:44 azért az durva...:Snem röhötek ki még érte vagy nem szoktak szolni v vmi?Sztem azért büdi lehet ugy h se betét se tampon...:S
2010. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
18:14*
2010. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A viselkedéseden nem valószínű. Rajtam 1-2 nap annyit lehet észrevenni, hogy nagyon sápadt vagyok és szédülök, mert nagyon szoktam görcsölni. Esetleg még azt hogy sűrűbben járok pisilni. A viselkedésen inkább előtte lehet, sokan előtte pár nappal idegesebbek, türelmetlenebbek, egyik barátnőm pl. mindenen elsírja magát és könnyebben megbántódik, de olyankor már nevetünk, mert csak annyit kérdezek, hogy hamarosan megjön? és már nevet is két sírás között. Nálam mondjuk a türelmetlenség jellemző előtte 1-2 nappal.


Aki azt írta, hogy se betét, se tampon... akkor mit használsz, vagy hogyan...? Ezt nem értem. (Vagy nem akarom érteni....)

2010. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Aki azt írta,h se betét, se tampon, az kamuzik... Olyan nincs. Meg h mindig átázik... Sztem egy pasi írta
2010. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!