Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim zuhanyos folyadek...

Milyen intim zuhanyos folyadekot javasoltok a Lactacyd Femina helyett a hüvely ph megörzesere?

Figyelt kérdés

Sajn regota nem kaphato. A MedCar-t kiprobaltam, allergias-fele reakcio (hasznalat utan a külsö nemi szerveken a bör megduzzad, piros, csip).

A Femifit-töl kicsit idegenkedem, mivel szamarkancatej allati eredetü....


2014. júl. 5. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött az Oriflame-től a Feminelle család. Különösen jó a hab állagú tusfürdő.
2014. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AZt ugye tudod hogy a legtöbb nögyógyász ellenzi az intimzuhany használatát, mivel épphogy ettöl szaporodnak el a baktériumok, gombák. Az öblités boritja fel a hüvely PH-t.
2014. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Intim lemosot, dezodort es börnyugtato intimkremet latok csak ebböl a termekcsaladbol:

[link]

Belsöleg alkalmazhato folyadekra gondoltam, azt hittem, ez kitünik a kerdesböl, hogy a hüvely ph megörzesere.

2014. júl. 5. 16:53
 4/6 A kérdező kommentje:

2., annak idejen nekem pont egy nögyogyasz javasolta a Lactacyd F-t, meghozza egy orosz szarmazasu, aki a termeszetes modszerekben nagyon otthon van...

Akkor a javaslatara gyakrabban hasznaltam, es rendbe is tette a hüvely ph-t, ami elötte mindig savasabb volt. Mivel idegenkedtem megis ettöl, azota nem sokszor hasznaltam, csak erösebb mensesek utan, majd utoljara mielött varandos lettem, es el is fogyott. Most sem tervezem rendszeresen, csak a szüles utani erösebb mensesek utan gondoltam.

2014. júl. 5. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
ja akkor jó, annyi még belefér, én ismerek olyan nöt aki naponta de akár napi 2-szer is öblöget, na az tuti nem egészséges. Multkor volt egy angliai müsorban is szó róla és tini lányok 80% naponta használja, aztán felvilágositották öket hogy ez nagyon nem egészsges.
2014. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A valaszkent felmerültre tisztaztam, h nem gyakran hasznalnam, de amugy engem nem erdekel, ki milyen gyakran hasznalja. A kerdesem csak az, h mit javasoltok helyette, tehat belsö=hüvelyi hasznalatra?
2014. júl. 18. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!