Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Perverz nőgyógyász, vagy...

Perverz nőgyógyász, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Voltam ma nőgyógyásznál rákszűrést csináltatni, egy arab fickó volt a doki. Megcsinálta normálisan a rákszűrést, aztán mondta hogy a nadrágot felvehetem, de vegyem le a felsőmet meg a melltartómat, megvizsgálja a melleimet hogy van-e benne csomó. Hát mondom oké, levettem, erre megnyomkodta, de aztán meg elkezdte simogatni, komolyan simogatta, szerintem simogatásból nem fog kiderülni hogy van-e benne csomó vagy nincs... aztán még úgy félmeztelenül elkezdte végigsimítgatni a nyakam, állítólag hogy a nyirokcsomóimat ellenőrizze.


Hát én nem értem, szerintem a nőgyógyásznak nem dolga az, hogy a melleimet vizsgálja, de a nyirokcsomó meg főleg nem, vagy tévedek?


22 éves vagyok


2014. júl. 4. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Azért azt sem árt tudni, hogy az megy nőgyógyásznak - idősebb nőgyógyász családtag mondta - akinek a nőkhöz való affinitása erősen az átlag felett van!

És az a nők szerencséje hogy elhiszik, hogy a vizsgáló ágyon ők valóban csak munkadarabok.

De az életben így van ez, többnyire azt hisszük el, amit el akarunk hinni!!

2014. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és egyébként van más választásunk?...
2014. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

"Azért a simogatás furcsa...

Normális orvos nem simogatja."

Nekem eddig az osszes engem vizsgalo orvos atsimitotta -feluletes, valoban simogatasnak tuno mozdulat, ami arra jo, hogy az orvos erezze, hogy van e kituremkedes, csomo a boron.


"Ja, és egyébként van más választásunk?..."


Van. Eloszor is szabad orvosvalasztas van, masodszor pedig egyetlen vizsgalat sem kotelezo.

2014. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

A simogatást azért meg tudjuk különböztetni a tapintás, nyomogatástúl.

Én biztosan nem mennék többet ehez az orvoshoz.

2014. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

Mivel valóban szabad orvos választás van ezért ha úgy érzed, akkor keress női orvost.

Nekem is az van kezdettől fogva.

2014. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%
Kerülném ezt az orvost. Nekem még sosem símogatták a cicimet nőgyógyászaton. Bár nekem is női orvosom van, úgyhogy elég furcsa is lenne...
2014. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
17%
Érdeklődnék az agyatlan lepontozóktol, hogy miért is nulla szazalekos a válaszom? Mert az átlagnál gyakrabban van emlovizsgálatom es ezért tisztában vagyok vele, hogy hogy végzik, vág azert, mert tudom, hogy szabad orvos választás van, esetleg azert, mert nem vagyok hulye es azt is tudom, hogy egyetlen kotelezo vizsgalat nincs, bármire lehet nemet mondani? Hajra, fejtsetek ki! 13. voltam.
2014. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!