Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Perverz nőgyógyász, vagy...

Perverz nőgyógyász, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Voltam ma nőgyógyásznál rákszűrést csináltatni, egy arab fickó volt a doki. Megcsinálta normálisan a rákszűrést, aztán mondta hogy a nadrágot felvehetem, de vegyem le a felsőmet meg a melltartómat, megvizsgálja a melleimet hogy van-e benne csomó. Hát mondom oké, levettem, erre megnyomkodta, de aztán meg elkezdte simogatni, komolyan simogatta, szerintem simogatásból nem fog kiderülni hogy van-e benne csomó vagy nincs... aztán még úgy félmeztelenül elkezdte végigsimítgatni a nyakam, állítólag hogy a nyirokcsomóimat ellenőrizze.


Hát én nem értem, szerintem a nőgyógyásznak nem dolga az, hogy a melleimet vizsgálja, de a nyirokcsomó meg főleg nem, vagy tévedek?


22 éves vagyok


2014. júl. 4. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul tudod.Szerinted kinek kéne megnézni a csomókat a melledben? A portásnak? És áttapogatja,majd fentről lefelé,kívülről belülre húzugatja a kezét,mintha simogatna. De csomót keres.örülj neki,hogy rendesen megvizsgált és nem bliccelte el a melltapogatást.
2014. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
akkor tévedtem
2014. júl. 4. 19:31
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék ha ilyen alapos lenne a nődokim...
2014. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
De ez is a nőgyógyász dolga (nem a simogatás, hanem a mell és a nyirokcsomók vizsgálata), csak olyan kevesen csinálják már meg, hogy sokan zaklatásnak gondolják.
2014. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Milyen véletlen, nekem is arab az orvosom, bár velem nem történt még ilyesmi. Amúgy ha szőke hajú vagy, lehet, hogy tényleg nem csak képzelődsz.

18/L

2014. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem még a karjaimat is fel kell emelnem rákszűréskor, mert alapos a doki és minden oldalról megtapogat, de soha fel sem merült bennem, hogy rám gerjedne :D Mindenesetre nyugi, ez is a rákszűrés része, sőt ilyenkor el szokta mondani, hogy te is tapogasd magad mikor tusolsz, hogy nem érzel-e csomót.
2014. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Nos, en ciszta miatt 3 havonta jarok ellenorzesre. Meg az ultrahangos orvosok is attapintassal kezdik eloszor. Az pedig -orvostol fuggoen- "simogatassal", vagyis annak tuno, felszines erintessel indul vagy vegzodik. A sebeszek szinten igy csinaljak. Eszembe nem jutott, hogy perverzek.
2014. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Ja, igen, ezek elott az elso lepes pedig minden esetben az, hogy a vizsgalo agy szelere kell ulni, az orvos pedig elem ul es szemugyre veszi a mellemet eloszor normal kartartassal, aztan felemelve, sot, mozgatas kozben is. A nyirokcsomokat is vegigtapintjak vizsgalatkor es ultrahangon is megnezik honaljnal es nyakon is
2014. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Csak szeretnéd, hogy perverz legyen, de nem az. Amit csinált, az a nődoki dolga, és mivel ORVOS, nyugodt lehetsz, hogy nem a megdugandó nőt látta benned, hanem egy nő testét, amiért mint nőorvos felelős, ha meg kell vizsgálnia.


Valamiért az emberek zöme azt képzeli, hogy egy szülész-nőgyógyász másra sem gondol, csak a lyukra. Holott a szakképzésben beleverik az ember fejébe, hogy a női test puszta élő TESTkétn van előtte, nem pedig szexuális tárgyként. A jobb képzésekben már azt is beleverik a fejekbe, hogy a lelket is lássa mögötte.

2014. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Azért a simogatás furcsa...

Normális orvos nem simogatja.

2014. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!