Fehér folyás minden nap?
Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve van fehér folyásom valamikor több valamikor kevesebb,van hogy barnás vagy sárgás . normális ha minden nap van ?2014. júl. 2. 16:03
11/11 anonim válasza:
Nekem is így volt, kb. 2 évig, szinte minden nap volt fehér folyásom, aztán sikeresen megjött.:) Most 13,5/L vagyok. :))
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!