Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik a menstruációhoz betétet...

Akik a menstruációhoz betétet használnak, kinek melyik vált be legjobban, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Napközbe és éjszakára.

Köszi a válaszokat előre is!


2014. jún. 30. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
always-t hazsnálok, elsö éjszaka éjszakait amugy sima legkisebb méretüt.
2014. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felvaltva hasznalok always es libresset, a tobbi no name sajnos nem valt be, de ha otthon vagyok akkor azokat hasznalom.

Szarnyas betet, normal meret, normal nedvszivas, de a legvekonyabb.

Ejszakara a kek (sok cseppes) valtozatokat hasznalom.

soha nem veszek illatositottat, mert az nagyon rosszat tesz ilyenkor. Egyszer sikerult valami pamuthoz nagyon hasonlito vagysi termeszetes feluletu betet talalnom, az tuti volt, de most mar nem latom a bolokban.

Egyebkent nem markatol fugg, higy melyik valt be, hanem, hogy meg kellett ismerni melyik mennyit bir, hogyan ragasszam be (neha milik szamitottak :-)), es tisztaban legyek azzal, hogy milyen a verzesem, mikor kell cserelnem stb.

2014. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Attól függ, hány éves vagy ill. mivel védekezel, ha már szükséged van rá. Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor eléggé mindegy, hogy milyen a betét, csak vékony legyen, mert jó eséllyel nem lesz erős vérzésed. Ha nem szedsz bogyót és pláne, ha nagyon fiatal vagy, az más tészta. Nekem abban az időszakban éjszakára az Always vált be, nappalra meg a Carefree és a Libresse. Mostanában (fog. gátló mellett) amúgy dm-eset szoktam venni, szerintem az is elég jó és olcsó, bár erős vérzéshez nem tudom, hogy elég lenne-e.(24N)
2014. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
always, nappalra normál szárnyas, éjszakára éjszakai.
2014. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én még nappalra is éjszakait használok,mert nekem az vált be jobban és 100 százalék hogy nem ázok át vele.(always)
2014. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!