Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a hüvelygomba ellen?

Mit tegyek a hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Ezelőtt két évvel az antibiotikumoktól begombásodtam, de kezeléssel elmúlt. Sokáig nem volt ilyennel bajom, talán csak egyszer, azt is kikezeltem Canestennel. Egy ideje megint begombásodtam (nem tudom mitől), orvos adott két féle gyógyszert és elmúlt(10 napos volt a kezelés). Adott a páromnak is abban az esetben ha már elkapott volna tőlem valamit. A kezelés után kb. kétszer voltam együtt a barátommal, és újra előjött. Fogalmam sincs mihez kezdjek. Azt sem tudom pontosan mitől lehet, hogy megint begombásodtam. Az a fajta gomba ami nem viszket és nem fáj csak fura szagú sárga krémes anyag jön ki mindennap. Kérlek segítsetek rajtam :(

2014. jún. 25. 09:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, valóban, igaza van az utolsó válaszolónak, ha a tenyésztés negatív lett, akkor gomba sem tenyészett ki, vagyis gombád sincs.

Amúgy nem használtál véletlenül a tenyésztés előtt valamit odalent? Hüvelykúpot, hüvelytablettát? Mert még az jutott eszembe, ha használtál, akkor az hatással lehetett a tenyésztés eredményére, konkrétan értékelhetetlenné tette a tenyésztést.

Szerintem sem ártana nőgyógyász helyett inkább bőr és nemi beteg gondozóba menned és ott tutira csinálnak teljes körű kivizsgálást, ők sokkal több kórokozót tudnak egyébként vizsgálni, mint a nőgyógyászok!

2014. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!