Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van tippetek mi lehet a bajom?

Van tippetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Körülbelül február eleje óta élek nemi életet. Márciusban kimaradt a havi bajom, de ettől függetlenül erősen görcsölt a hasam. A párommal való együttlét során szúró fájadalmat éreztem a hasamban, mintha be lenne gyulladva, azt ki kell emelnem, hogy előtte soha nem fájt így. Március végén el is mentem a nőgyógyászhoz, aki áprilisra berendelt ultrahangra. A vizsgálat után azt mondta minden rendben van. Kérdeztem, hogy miért maradt ki a március, mire csak annyit mondott, hogy ne aggódjak, 3-4 nap múlva meg fog jönni... Így is törtnét, napra pontosan, az előző hónaphoz számítva, mintha minden rendben lenne, csak hogy dupla annyi volt belőle és az első nap olyan fájdalmas volt, hogy az ágyból nem birtam kikelni. Májusban minden rendben alakult. Most júniusban 8-ára vártam, de semmi, a hasam viszont görcsöl azóta és erősebben, mint márciusban, néha elviselhetetlenül. A párommal most szünetet tartunk a sexuális életünk terén, mert behatoláskor annyira fáj a hasam, hogy képtelen vagyok kibirni, sőt néha már akkor is görcsöl, ha csak izgalmi állapotba kerülök. Talán a stresszről lehet, mert érettségik meg hasonlók, de úgy érzem ez cseppet sem normális. Esetleg próbálkozzak meg megint a nőgyógyásszal?
2014. jún. 21. 15:15
 1/3 anonim válasza:
szedsz fogamzásgátlót?
2014. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MEnj orvoshoz, de másikhoz, aki tényleg komolyan veszi a problémáidat.
2014. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit.
2014. jún. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!