Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar egy 6 honapja nem jon meg...

Mar egy 6 honapja nem jon meg a mesntruaciom. Mit tegyek? Mert mar kezdek remult lenni?

Figyelt kérdés

De senki meg nem tudrola meg a szuleim sem

segitseg mert remult vagyok


2008. júl. 31. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy és mikor jött meg először?


Ha már több éve van menstruációd, akkor ez bizony valamiféle probléma vagy terhesség (bár az gondolom már ilyenkor feltűnne). Menj el nőgyógyászhoz akkor mindenféleképpen, és ő majd megmondja, mi a teendő.

2008. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapja??? Hóha az nagyon sok idő! Élsz szexuális életet? Ha igen védekeztek? Ha terhes lennél gondolom észre vennéd. Lehet valami fertőzás vagy más, de irány a nőgyógyász!!!
2008. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? van barátod vagy volt szexuális kapcsolatod?
2008. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok...........nemtudom h mi lehet a bajom...jah es meg szuz vagyok.....
2008. júl. 31. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem beszéld meg anyukáddal,és AZONNAL irány a nőgyógyász!

Nem kell félni tőle,legtöbb aranyos!

Minden jót!

2008. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön nőgyógyászhoz!
2008. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj feltétlenül orvoshoz! Lehet, hogy egészen könnyen orvosolható dologról van szó...

Az egyik barátnőm hosszú évekig 2-3 havonta menstruált csak, aztán magától beállt neki a havi alkalmakra.

Egy ismerősöm pedig az első menstzruációja után hónapokig (talán fél évig is) nem menstruált... Őt is a szívbaj kerülgette, de aztán az ofő.-nk megnyugtatta, hogy ez fiatal korban tök normális... Mondjuk, ő 13-14 éves volt akkor, de hát még te is eléggé az elején járhatsz...

Szóval: orvos, ... de ne aggódj, sztem nagy eséllyel nincs nagyobb bajod!

2008. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez valami hormonzavar, amit feltétlen kezelni kéne. Valószinűleg fogamzásgátlót kapsz majd, hogy beállitsák, vagy injekcióval meghozzák a mensest. Nem vettél olyasmit észre magadon, hogy szőrösebb vagy, mint régebben, vagy több a pattanásod?? Mert szerintem mindenképp hormonzavar van a háttérben.
2008. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!