Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell és nyirokcsomó fájdalom...

Mell és nyirokcsomó fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. féléve éreztem először, hogy fáj a bal mellem. Nőgyógyász kenőcsöt ajánlott rá és gyulladáscsökkentőt(bár utóbbit más gyógyszerek miatt nem tudtam szedni akkor). Legutóbb azt mondta, mikor visszamentem, hogy menjek el akkor ultrahangra(ez kb. két hete volt). Aztán most úgy két napja szintén a bal oldalon, a hónaljamnál már csomók is vannak, gondolom nyirokcsomók, és fájnak is. Mi lehet ez?(holnap megyek kórházba, csak jó lenne tudni, mi jöhet szóba, mert idegesít addig is.)

2014. jún. 12. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:
(Egyébként pajzsmirigy autoimmun betegségem is van, bár arra még nem kell a hormonokat pótolni, mert még nincs alultermelés...nem tudom, van-e köze hozzá)
2014. jún. 12. 11:36
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__36203..


Egyszer volt egy ilyen kérdésem. Senki se tudott segíteni.Baromira fájt a hónaljamba a nyirokcsomó és a mellem is becsomósodott a menstruáció megjötte előtt kb. 1,5 héttel. Baromira fájt, a végén már megmozdulni alig mertem, nemhogy emelgetni a karom. Megjött és elmúlt. neked állandóan van, vagy tudod a ciklusodhoz kötni? Az ultrahangon mit mondtak???

2014. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem a ciklushoz kötötten fáj :/ Azt tudom milyen.

19 éves vagyok.

2014. jún. 13. 09:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap azt mondták menjek el ma, kérjek a nőgyógyászaton egy lapot, amivel lemehetek ultrahangra, erre ma nem volt nőgyógyászati szakrendelés(mivel nyáron nincsenek most -.-).
2014. jún. 13. 09:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan, mintha az izmok fájnának. Dehát ilyen régen kezdődött? És most ezt a balt még nagyobbnak, feszülőnek érzem.
2014. jún. 13. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó fájhat egy vírus fertőzéstől is. Holnap kiderül, ha rákos csomók lennének megsúgom azok először nem fájnak. Azért menj el vizsgálatra biztos ami biztos
2014. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanilyen problémám volt, szintén ciklussal összefüggően, a ciklus második felében annyira fájtak a melleim és a környező nyirokcsomók és az egész mellkasom izomfájdalomszerűen, hogy volt olyan, hogy egy mozdulatra el tudtam volna sírni magam. Voltam háziorvosnál, nőgyógyásznál, mammográfiai ultrahangon és semmit nem tudtak mondani. Abbahagytam a fogamzásgátlót és egy idő után megszűnt ez az egész, annyira, hogy azóta meg teljesen összezavarodott a ciklusom. Sokszor hónapokig nem volt vérzésem. A nőgyógyászom ajánlott egy Premens nevű tablettát, ha ezt szedem, akkor megjön, de ha nem is olyan erősséggel, megint fáj a mellem, duzzadnak a nyirokcsomók, fáj az egész mellkasom. Nem tudom már mit tegyek. Évek óta ezzel szenvedek. :(
2014. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!