Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen fejfájás milyen betegség...

Ilyen fejfájás milyen betegségtől lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi héten szinte állandóan fájt a fejem. Nem volt még ilyen, és a fejem is máshogy fájt, mint szokott. Először a nyakamat éreztem, ami csökkent már , azóta a fejfájás is, de nem teljesen, mert egy-egy ponton szoktam érezni egy fura szúró fájdalmat. Az nem folyamatos, de eléggé kellemetlen, főleg, pl. alvás közben, de néha egy pár másodperces ilyet szoktam érezni, de az viszont élesebb, fájdalmasabb. Nemrég a fülem alatt/mögött, azt hiszem nyirokcsomó tájt éreztem fájdalmat, bár az már csökkent, egyáltalán nem tudom ezt az egészet hova rakni. Nagyon kéne segítség (Általános iskolás, cukorbeteg lány vagyok).

2014. febr. 23. 21:30
 1/1 anonim válasza:
Nos, az igazság, hogy ma már minden okozhatja a fejfájást. Vannak ételek amik kiváltják. A kávé ha nem iszol túl sokat még segít is, hallottam egy trükköt ha a kávéba egy-két csepp citromot csepegtetsz elmúlik a fájdalom, nem valami finom nekem nem annyira segített de valaki esküszik rá és csak ez segít neki. Akkor ha fáj a fejed először próbálj meg enni, de főleg inni vizet kapásból 1 liter víz megivása csökkenti a fájdalmat, nekem legalább is ez is segít. A lelkiállapot pedig a legvalószínűbb, nekem bármi gondom van már fáj a fejem. A fájdalomcsillapítót ha váltogatva szeded nem szoksz rá, vagy hozzá és úgy nem lesz gond. Remélem segítettem valamit. Jobbulást! :)
2014. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!