Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna "vérzés", mitől? Kell...

Barna "vérzés", mitől? Kell orvos?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, Tri-Regolt szedek, terhes 1000+1%, hogy nem vagyok, nemi kapcsolatom utoljára márciusban volt állandó partnerrel (azóta szakítottunk), ő sem csalt meg, teljesen egészséges. Uszodában, strandon nem voltam.

Május 24-én jött meg az utolsó "menstruációm" (gyógyszer mellett ugye az igazából nem is az). Május 31-én tévedésből 2 szem gyógyszert is bevettem. A betegtájékoztató szerint ilyenkor "áttöréses vérzés előfordulhat". A napokban furcsa, sűrű, barna "folyást" tapasztaltam, és már negyedik napja folyamatosan van. Folyásnak túl sok, vérzésnek túl sűrű... Sosem volt még ilyen, és kissé meg vagyok ijedve. Meddig normális? Normális egyáltalán?

Orvoshoz menni majd csak 16-a után tudok menni, mert két műszakban dolgozom és próbaidős vagyok, nem akarok ugrálni. Igazából ha lehet, szeretném a körzeti nőgyógyászt elkerülni, mert egy orbitális bunkó... Magánorvosra nincs pénzem sajnos.

Meddig várjak? El fog múlni? Tehetek valamit?

A gyógyszerrel biztos, hogy semmi baj, régóta szedem, és mindig bevált, se nem híztam, se nem vagyok rosszul, se nem hisztizek tőle, se semmi... Pont tökéletes.


2014. jún. 8. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
" Május 31-én tévedésből 2 szem gyógyszert is bevettem. A betegtájékoztató szerint ilyenkor "áttöréses vérzés előfordulhat". " Ez lehet a baj és az ok. Mehetsz más orvoshoz is, nem kell a körzeteshez. Megmondod az újnál, hogy oda szeretnél járni. Sőt, pont a váltáshoz menj, indok: ilyen a munkaidő beosztásod.
2014. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért ijedtem meg, mert hát ez a baki már most több, mint egy hete volt...

Másik doki sajnos nincs, kisváros, ez az egy van. Sőt, meg más településekről is ide járnak át, ide tartoznak. Jellemzően büdös, hangos, tahó, igénytelen bidámbidámok. Miattuk sem szívesen járok oda.

2014. jún. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!