Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már olyan orvosnál...

Voltatok már olyan orvosnál ahol teljesen le kellett vetkőzni felül is, alul is?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A nőgyógyász ha megvizsgált alul akkor felöltözhetsz és utána vizsgál meg felül is.
2014. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, műtéte alatt


Egyébként, a bőgyógyásznal, de szerencsére nem várta el, hogy egyszerre legen fenn és lenn is meztelenül, hanme elváltva

2014. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nagyot néznék, ha a háziorvosom azt mondaná, hogy vegyek le mindent. Bár, halottam már ilyesmit.


De nem, nem voltam még olyan dokinál és nem szeretnék összefutni olyannal. :D


Mikor műtöttek akkor kellett levennem az alsóneműt, de ennyi.

2014. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.. Mármint nőgyőgyásznál..


Idiőta telefon, mindig utőbb veszem ész az elütést)



Egyébként sokkolna engem is, ha egy szimpla vizsgálathoz akárhol meztelenség kellene, nincs olyan, hogy semmi ruha nem lehet

2014. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem nem sokkolna, egyszerűen nem venném le.

Amikor valóban muszáj, akkor természetesen leveszem a bugyit pl. a nőgyógyásznál, de a bőrgyőgyásznál miért vetkőznék meztelenre?

2014. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!