Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sulidokninál Ti szégyenlősek...

Sulidokninál Ti szégyenlősek vagytok? Mennyire fér bele a vetkőzés?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem azért a 20 fillérért, de én is eüben dolgozom és mesélték egyszer, hogy az onkológia szakambulancián 115 beteg fordult meg egyik nap. a mi részlegünkön átl. 110-diagnosztikai osztály vagyunk- ez az összes helyen(RTG, UH és mammo) megfordult betegeknek a száma úgyhogy nem lehetetlen. egy másik nagy forgalmú kórház diagnosztikai osztályán pedig napi 500 az átlag. a felvételinél a sorszámhúzónál meg láttam, hogy 1000 fő felett volt már délután fél kettőkor.


nem hiszitek el, de nagyon sok beteg ember van.

2014. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szakambulancián könnyen előfordulhat, nincs ezzel semmi gond: pl 1 orvos megvizsgál 30 beteget esetleg akkor 10 orvos 300 beteget is megvizsgálhat az ambulancián.

Csak itt arrol volt szó, -ha jól értettem - , hogy a nőgyógyászaton egy orvos több mint 100 beteget vizgál meg egy nap.

Ez azért nem ugyanaz...

2014. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és az se mindegy, hogy miért megy. lehet, hogy csak gyógyszert akar felírni, akkor az nem több 5 percnél. ha baja is van, az már cinkes, mert arra 15-20 percet rá kell szánni.
2014. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Iskola orvosnál én csak alsóneműig vagyok hajlandó levetkőzni a boxer tartalma tilos.Nálunk is akartak fitymaszükületi vizsgálatot de senki nem vett rajta részt,mindeki kiakadt.


Nem tartom normális dolognak hogy iskolaorvos vizsgálaton teljesen meztelenre kelljen vektőzni és várki nemiszervét nézeggesék.


akkor gyakorlatilag a lányok vektőzzenek pucéra feküdjenek az ágyra fel és terpesszenekbe meztelenül így kell elképzelni a vizsgálatot nem?Bocs de erről a képről nem az egészség szó fog eszembe jutni,ahogy sokunknak sem.

Összes női rokonom járt suliba és sehol nem volt ilyen viszgálat,és felnőtt,egészséges emberek lettek.

Ez nem normális vizsgálat.Az iskolaorvos nem nőgyógyász vagy urologus.


Ez nem fér bele,általános vizsgálatok bele férnek,de azokat is egyesével kell végezni,de ezek nem férnek bele.

2014. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hiába orvos én megválogatom hogy milyen orvos előtt meddig is vetkőzök le,vannak szakosodosások,nem hiába van urologus,meg nőgyógyász ha intim résszel van gondod oda mész és ott sem meztelenül vizsgálnak meg,úgyebár,sőt sok helyen elkülönített vizsgáló van,ahol akár beteg-orvos van csak jelen és a vizsgálón kívül rögzítik a történteket.


Fülorvosz és fogorvos előtt sem vetkőzök le alul,így iskola orvos előtt sem.


És nem én vagyok az egyetlen aki megválogatja ki előtt és meddig vetkőzik,sem iskolába,sem munkahelyen sosem kellett és kellene alsóneműt is levetni,a diákoknak van gyerek orvosuk így ha a gyerek megfázik eleve látja félmeztelenül,tehát lány gyereknél látná ha a melle nem fejlődne rendesen.Innentől fogva nem hinném hogy a lányok mellét kellene nézegetni,vagy akár vizsgálnia az iskolaorvosnak.Azért ez túlzás,hogy elmegy egy kamasz suliba,orvosi vizsgálat lesz és a végén ádám kosztümbe,vagy éva kosztümbe kellejen állnia.(

2014. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!