Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jobb, hogyha csak...

Miért jobb, hogyha csak vízzel mosom meg a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Problémám van odalent, így elmentem bőrgyógyászatra.

Azt mondta ne használjam tovább az intim mosakodót, mert lehet, hogy allergiás vagyok rá. Aztán azt mondta, hogy csak vízzel mossam meg.



2014. jún. 3. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

A szeméremtestet én mindig szappannal mosom meg, nem hiszek abban, hogy a pisimaradványt a tiszta víz eltávolítja.

De belül csakis intim mosakodóval vagy csak vízzel lögybölöm, mert érzékeny vagyok, és simán begombásodom akkor, ha szappannal mosom meg.

2014. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a patikában ott gyártott mosakodókrémet, ami teljesen allergénmentes.
2014. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Natur szappannal mosd.
2014. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen semleges valamivel (szappan, tusfürdő) mosd csak.
2014. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


de azt mondom, hogy a doktornő azt mondta, hogy csak vízzel mossam meg.


belül intim mosakodóval? az speciálisan arra van, hogy belül mosd meg vele? én azt hittem, hogy azok csak külső használatra vannak...

2014. jún. 4. 08:34
 6/17 anonim válasza:
Szerintem azt tedd amit a doktorod mondott ha vízzel mossad csak akkor csak azzal. Mert ő ért hozzá. De a szemérem testet te is moshatod szerintem szappannal:)
2014. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor belül csak vízzel mosd.
2014. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
látom nem értitek... sajnálom, erről én tehetek. de elmagyarázom: a belső részt nem szabad mosni, a külsőt pedig csak vízzel.
2014. jún. 4. 11:38
 9/17 anonim ***** válasza:
A belsőt nem lehet mosni???
2014. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Belül én sem mosom, de íkívülről mindig lemosom szappannal és még soha nem volt bajom tőle, sensitive szappant használok.
2014. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!