Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14-15 éves korban "normálisan"...

14-15 éves korban "normálisan" hogy néz ki a punci? Nekem a nagyajkaim kicsit megvannak nyúlva, és nem tudom, hogy ez normális-e.

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 23:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Nem fogok fél 12-kor "fotózkodni", de kb. ilyen:

[link]

2014. máj. 31. 23:25
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, első, tűnj innen!!

Dehogy küldj képet!


Nincs olyan, hogy "normális", többféle lehet, és egyikkel sincs semmi gond. Ne aggódj emiatt.

2014. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sidszabi válasza:
24%
Nem is kell csak hülyéskedtem:D
2014. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vicces éjfélkor "ilyenekkel" csevegni, egy pillanatra el is gondolkodtam, hogy tényleg akarod-e vagy csak nincs jobb dolgod :D


Második: tudom, de engem már eléggé zavar, és kicsit megnyugtatna, hogyha tudnám, más is szarul érzi magát (heh)

2014. máj. 31. 23:32
 5/16 anonim válasza:
nekem az egyik nagyonlelóg szoval na
2014. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
24%
Ez nem teljesen normális, de én ismerek egy ősi gyógymódot. Kézrátétellel lehet ezen javítani.
2014. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha ilyen puncid van, mint a képen, akkor azzal nincs semmi baj.
2014. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, ez genetikai adottság.
2014. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha ilyen, akkor ez egy gyönyörű punci. Abszolút nincs mit szégyellni rajta. Bezzeg az enyém... (Nő vagyok)
2014. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

a női nemiszerv sem egyforma,az ajkak mérete,színe,de még alakja is eltérő tud lenni.Van akiknek nagyobbak az ajkai és kilgónak kicsit,valakinek meg olyan kicsit hogy nem lógnak ki,alíg láthatók


Tehát különböző kinézetűek a nemiszervek és a mellek is.De a lényeg hogy 14-15 éves lánynak már bőven kell hogy szőrős legyen a nemiszerve,most a borotválást hagyjuk.


Normális hogy az ajakak nálad nagyobbak..


A mell formája,színe,a mellbimbóm mérete és színe,sőt a melludvar méret és színe is eltérő tud lenni.Van akinek igen nagy melludvara van,és igen sötét.Valakinek már fiatalon logos a melle,valakinek meg feszes,valakinek kicsi,valakinek nagy.



A férfiak nemiszerve sem egyforma,ott is van méretbeli és színbeli különbség,ott is van akinek kisebb,feszesebb heréje van,valakinek meg lóg az egész zacskója.

2014. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!