Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett ilyen lehet? SOS!

Figyelt kérdés
Már 1 éve szedem a Gestomix 20 nevű fogamzásgátló tablettát, mindig rendesen szedtem. Viszont kereken 2 hete jött meg, és múlthét péntek óta szedem a tabit újra, szóval most vagyok túl az első tabis héten. De ma újra megjött, vagy barnázik, vagy vmi ilyesmi és nem tudom hova tenni hogy ez miért van. Ilyen lehetséges? Az utóbbi 2 hétbe vizsgák miatt nagyon sokat idegeskedtem, stresszeltem, többször volt pánikrohamom is. Okozhatja ezt a stressz? Vagy vmi más a gond?
2014. máj. 25. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem augusztus óta. Előtte nekem is ilyen panaszaim voltak (mirabella) elmentem dokihoz es újat kaptam. Szerintem annyi a baj, h alacsony már a hormonszitje neked, hozzászokott a szervezeted. Menj el, mond el a panaszaid es írni fog másikat.
2014. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!