Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a napok óta...

Mitől lehet ez a napok óta egyre erősödő fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn kezdtem egy óvodában dolgozni és rá 1-2 nappal alhasi fájdalom jelentkezett. Mivel most kezdtem újra a fogamzásgátlót (amit már szedtem egyszer: rezia), ezért először annak tulajdonítottam. Viszont akkor már két hete szedtem, és a tünetek csak most jelentkeztek. Csütörtökre elég kellemetlenné vált, ezért szerettem volna orvoshoz menni, de a nőgyógyász nem rendelt (gondolom elutazott), és másik nincs a városban, ezért a körzeti orvoshoz fordultam. Először csak néha néha szúródott a hasam alsó részébe, hol középre, hol máshova. Utána a hüvelybe és végbélhez is és később már deréktáji erős fájdalom is társult hozzá. Elég sokat hajlok az ovis munka miatt, és még egy torokgyulladást is összeszedtem az első héten. Az orvos antibiotikumot és hüvelykúpot írt fel, de mondta, hogy hétfőn menjek azonnal nőgyógyászhoz. Sajnos nálunk csak egy van az egész városban, ezért csak hozzá tudok menni. A fájdalom hajlásnál és álláskor többször jelentkezik. Ülésnél jobb egy picit, fekvéskor szinte teljesen megszűnik. Nagyon félek, hogy mi lehet ez. Kérlek titeket, ha valakinek volt már hasonló problémája, az írja meg mitől lehet. A nőgyógyászom sűrűn diagnosztizálta nálam, hogy érzékeny a hólyagom. Van egy olyan érzésem, hogy most is ez áll a háttérben, de elég ijesztő számomra, hogy napok óta fáj a hasam. a válaszokat előre is köszönöm!
2014. máj. 24. 14:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy elég sűrűn van nőgyógyászati gondom, pl folyás amire kúpot kaptam, de legutóbbi alkalom óta csak rosszabb lett. A kúp abbahagyása után folyton száraznak érzem magam amikor együtt vagyok a párommal és mintha a folyás poros lenne, ez most elég rossz megfogalmazás, de nem tudom másképp leírni az érzést.
2014. máj. 24. 14:58
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem biztos, hogy érthető így. :( Szóval nem csúszik, amikor együtt vagyunk. Remélem nagyjából értitek mire gondolok.
2014. máj. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!