Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a fájdalom?

Mitől lehet a fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leírok mindent, hátha ennek segítségével valaki tud valami okosat mondani nekem:)

Na, az előző menstruációm április 29-május 4-ig tartott. Párommal 9-én voltunk együtt, óvszerrel védekeztünk, később ondós lett a keze, de letörölte zsebkendővel és úgy3-4 óra múlva így nyúlt fel a hüvelyembe.. sajnos ha nincs semmi esély terhességre,mert MINDIG védekezünk, én akkor is bemagyarázom magamnak hogy tuti terhes vagyok, és elkezdek terhességi tüneteket produkálni, ez már nagyon régóta így van, nem tudom leküzdeni.. :/ most is az van, hogy pár napja alhasi szúrást érzek, és mintha hogy is mondjam... bugyborékolna a hasam, mintha tele lenne levegővel, vagy nem is tudom.. :O néha menstruációs görcs szerű enyhébb fájdalmat is éreztem, és most furcsa hüvelyi folyásom van.. (hüvelyfolyásom sajnos mindig szokott lenni).

Mi lehet most velem? :O kicsit aggódom az egészségem miatt.. köszönöm a válaszokat előre is :)


2014. máj. 19. 19:37
 1/2 anonim válasza:

Szerintem csak bemeséled magadnak a terhességet... Ettől függetlenül lehet, hogy van valami probléma, keresd fel az orvod, hogy biztos legyél benne.


Jah és ne problémázz olyanon, ami nincs. Csak magadat teszed tönkre a túlaggódással. Majd, ha történik valami, ráérsz akkor aggódni. Persze nem árt előre gondolkodni, hogy később se kelljen aggodalmaskodni :)

2014. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2014. máj. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!