Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lesz semmi bajom így?

Ugye nem lesz semmi bajom így?

Figyelt kérdés
Sajnos az iskolában hamar elfogy a wécében a szappan, ma is ez volt. De azért pisilés előtt sima vízzel kezet mostam, a kilincset a bal kezemmel fogtam meg, a másik kezemmel töröltem. Épp, hogy csak odaérintettem a papírt, direkt nem nyomtam oda, mint otthon, nenhogy átszakadjon a papír és odaérjen a kezem.. Ugye így nem kaphatok el semmit? Most ráadásul meg is van és olvastam, h ilyenkor nagy a fertőzésveszély :O 13L
2014. máj. 16. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsölni, azzal, hogy pisilés előtt kezet mosol, sokkal többet teszel, mint amit a nők többsége szokott. Ne vidd túlzásba a dolgot, nem lesz semmi bajod.
2014. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kaptál semmit!
2014. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, de kicsit betegesnek tűnik ez a fertőzésektől való félelem.
2014. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni drogériákban picike kis kézfertőtlenítőket, amiket bárhova magaddal vihetsz, többek közt az ilyen esetekre. De amúgy azért ennyire nem kell parázni. Ha hajlamos vagy a fertőzésekre, akkor bármit könnyen el fogsz kapni, de ha nem, akkor akkor sem, ha a toalettnek dörgölöd magad.
2014. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Saját wc papír mindig van nálam, nem használok közöset.
2014. máj. 16. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit beteges vagy. :D
2014. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis lesz, nyugi!
2014. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!