Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, ég, a szex sem megy...

Viszket, ég, a szex sem megy már, az orvosok szerint még sincs semmi bajom. Valakinek volt már ilyen? Tippek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve szenvedek, gombára gyanakodtak, de kaptam többféle krémet, kúpot, tablettát, és semmi. Fehér folyásom is van, de több nőgyógyásznál is jártam és semmi javulás. Teljesen el vagyok keseredve és félek, hogy ez a párkapcsolatom rovására megy.

2014. ápr. 25. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nem kellett volna 100pasival össze feküdnőd és nem lennének ilyen problémáid 19L
2014. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ki is tenyésztették, milyen gomba, vagy csak felírták a szokásos szélesspektrumú dolgokat? Párod is kezelve lett? Mert ha nem, akkor csak pingpongoztok vele. A kezelések után próbáltad helyreállítani a pH-t? Erősen megboríthatja, és az okozhat talán ilyen tüneteket, plusz fogékonyabbá tesz egyéb fertőzésekre is.

Az sem mindegy, milyen módon védekeztek. Ha óvszerrel, akkor lehet latexallergiád van - nézz utána a keresztallergéneknek is, ha bizonyos növényekre allergiás vagy, elég jó esély van erre is. Ha gyógyszert szedsz, akkor pedig próbálkozzatok óvszerrel, mert lehetsz allergiás a spermára is.

2014. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem értem a negatív kommentet, amúgyis labilis idegállapotban vagyok, nem hogy a Te szitkozódó hangnemedet olvassam. 16 évesen vesztettem el a szüzességem és azóta is azzal az egy fiúval vagyok boldog párkapcsolatban. Értékeld már át egy kicsit magad, rögtön bevágod a negatív véleményt, bár mindneki magából indul ki.. Elég szegényes lehet az életed.

19/L

2014. ápr. 25. 17:40
 4/13 A kérdező kommentje:
Második: Igen, volt tenyésztés, de még szeptemberben. Ami itt szerepel, az Döderlein bacillus és enyhe metaplasma. Se gomba, se baktérium, se trichomonas, semmi. Lindynette 20-at szedek 2,5 éve. Kaptam már mindenféle gombaölő dolgot, szélesspektrumút (gynazol), micogal, omicral tablettát a páromnak is szednie kellett (reggel és este egy szem) plusz egyéb szerek. Használtam LactoFeelt is, a nőgyógyász szerint az a gomba ellen is jó, olusz helyreállítja a ph-t is. Bár a ph szeptemberben 3,8, januárban 6,1, márciusban újra 3,7 volt. Abszolút összevissza működik ott lent minden, nem értem mi lehet a baj, miért van ez pont velem. :(
2014. ápr. 25. 17:48
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!


Valószínű, hogy a tabletta mellékhatása. Erre nem gondoltak az orvosok???

Tarts benne pár hónap szünetet! Addig használtok óvszert. Egy próbát én tennék a helyedben.

2014. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már erre, fel is vetettem a magándokinak, de szerinte olyan alacsony a hormontartalma, hogy nem okozhatja, vagy nagyon kis eséllyel.. Csodálkoztam, hogy ezt mondja, de mivel képtelen vagyok a szexuális életre olyan értelemben, így most abbahagyom, úgyis most fogyott el, akkor nem iratok ki egy ideig. Köszönöm a válaszod! :)
2014. ápr. 25. 18:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért gombaölőt adtak neked, mikor a Döderlein bacillus egy baktérium. Hüvelyflóra helyreállítás volt? Ezt korábban kérdezték, de nem írtad.

Síkosítót használtok? Mivel gondolom, ha kellemetlen neked a szex, a nedvesedéssel is gondok vannak. Ha használtok, nem mindegy, milyet, mert akár arra is lehetsz allergiás. Én például bio síkosítót használok, Yes márkájút, de normál boltokban csak az ilyen Durex és társai jellegűekhez lehet hozzájutni, amiknek az összetevői enyhén szólva nem szimpatikusak a számomra, lévén érzékeny bőrű/nyálkahártyájú.

2014. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint hüvelyflórával nem is foglalkozott. Én abban a tudatban voltam, hogy azt a LactoFeel teszi, pedig elolvasok minden betegtájékoztatót. SZTK-s nőgyógyász ajánlotta a Vitagyn-C-t, amit a magándoki szerint felesleges szednem. Hát kezdem azt hinni, hogy nagyon is felesleges pénzkidobás volt odajárni.. :D Maradok az SZTK-s dokimnál, és kipróbálom a Vitagyn-c-t.
2014. ápr. 25. 18:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nem használunk síkosítót, mert a nedvesedéssel meg nincs probléma.. Nagyon is kívánom a szexet, meg amíg kívül történik a dolog, semmi baj, csak ahogy behatolna, akkor bumm... És onnantól a kedvem is lelankad, utána vagyok lent "száraz". De a petting előtt semmi baj nincs vele.
2014. ápr. 25. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:

A LactoFeelről annyit derítettem ki a honlap által, hogy a ph helyreállítását segíti, és ezáltal a jó baktériumok szaporodását, de szerintem ez nem túl meggyőző, ha mondjuk azok már eléggé kipusztultak.

Itt egy link, remélhetőleg hasznos lesz számodra: [link]

Különösen a "Helyi kezelés természetes szerekkel" és a flóra helyreállítása részt ajánlom (a végén). Én grapefruitmagcseppet és néha teafa illóolajat használok (utóbbit szigorúan csak külsőleg), ezek mellett és a bio síkosítóval eddig semmi nagyobb problémám nem volt szerencsére. Arra is ügyelek, hogy ne mindenféle illatosított betéteket ill. WC-papírt használjak, hanem szigorúan csak natúrt, színezetlent és illatosítatlant.

2014. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!