Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, ég, a szex sem megy...

Viszket, ég, a szex sem megy már, az orvosok szerint még sincs semmi bajom. Valakinek volt már ilyen? Tippek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve szenvedek, gombára gyanakodtak, de kaptam többféle krémet, kúpot, tablettát, és semmi. Fehér folyásom is van, de több nőgyógyásznál is jártam és semmi javulás. Teljesen el vagyok keseredve és félek, hogy ez a párkapcsolatom rovására megy.

2014. ápr. 25. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elozoek mar eleg jo tanacsokat adtak.

En is csak azt tudom mondani, hogy gyogyszerrol egy ideig leallni. Tampont ne hasznalj, csak betetet.

Legyen egy kis turcsid amivel lent torolkozol es azt rendszeresen csereld es mas meg veletlen se hasznalja azt. Ne furodj kadban, csak zuhanyozz. Szedj extra adag C vitamint (akar napi 3-4 grammot) es egy par honapig csinalj cukor szegeny dietat. A candida gomba a megevett cukorral taplalkozik. Mindenkiben van candida de a test altalaban eleg jol vissza tudja tartani. Amikor a sok cukros kajatol a candida durvan elszaporodik, akkor nagyon erdekes es cifra jelensegeket tud a testben produkalni, korpas haj, szaraz bor, nemiszervi problemak, toredezett korom, felfujodas, stb. Ilyenkor az emberek helyileg kezelik a szitut, sampont cserelnek, kremezik a testuket, stb, de arra nem gondolnak, hogy lehet hogy a burjanzo candida okozza ezeket a tuneteket. A candidat kiirtani teljesen nem lehet (nem is kell, mert valamennyi haszna van) de a tulszaporodasat vissza lehet szoritani!


Egyebkent ajanlanam a Lelek nyelve a betegseg konyvet. Nagyon sokszor a nemi (es egyeb) betegsegek hattereben valamilyen leleki problema all, amire az illeto soha lehet nem is gondolna, mint ok.

2014. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindketőttöknek a válaszát, sokat segítettetek. Még egyszer átolvastam az összes leletem, novemberben ez volt a diagnózis: "A hüvely és a vulva candidiasisa." Ekkor még nem voltam tisztában a candida gombával, de ezek szerint a diéta elmaradhatatlan, hogy megszabaduljak tőle.. Még egyszer köszönöm! :)
2014. ápr. 26. 10:27
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztázzuk a fogalmakat, a Döderlein bacillus a hüvely normálflóráját jelenti.
2014. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!