Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a hasam?

Miért fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
Nagyon fájdalmas érzést észlelek a bal petefészkemnél és egészen felnyilallik az oldalamig. 17 évesen nem tudom, hogy szégyen e vagy sem, de szexuális életet élek. A szüleim nem tudják mert ők apácát akarnak belőlem csinálni, de a párommal nagyon ritkán fekszünk le! A szüzességem elvesztése óta fájdalmaim vannak, főleg az aktust követő hetekben! Ha elmennék titokba nőgyógyászhoz, ott ráírják a papírra, hogy szűz vagyok e még? Magam is elmehetek nődokihoz vagy szükséges a szülőnek is ott lennie? Mi lehet a hasammal? Komoly probléma lehet?
2014. máj. 13. 17:55
 1/2 Eliza2020 válasza:
Nagyon vigyazz nemhogy petefeszek gyulladasod van.En nagyon sokaig kuzdottem vele.Szerintem ha idoben elmesz irnak gyogyszert es helyrejossz hamar.En ugy tudom mehetsz egyedul is nodokihoz.Rendbe jon minden meglasd.
2014. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedvességed:) csütörtökön megyek a nődokihoz:)
2014. máj. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!