Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebtől fájhat a hasam...

Méhszájsebtől fájhat a hasam alja?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja voltam nőgyógyásznál, aztmondta a doktornő van egy kisebb méhszájsebem, de annyira nem súlyos, nem is kezdte el rögtön kezelni. Amikor együtt vagyok a barátommal, érzem hogy néha fáj, illetve volt már hogy picit vérzett is. Szerintetek jobb lenne ha nem feküdnék le vele ameddig nem oldódik meg a probléma? Illetve a másik kérdésem, hogy normális, hogy az együttlét után 1-2 nappal fáj a hasam alja? 18/L

2014. febr. 10. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagynod kellene egy kis időt hogy regenerálódjon a szervezeted. Addig mellőzni kell a szexuális életet. Mert így fertőzés veszélynek is ki vagy téve.

Egyébként nem értem ezt miért nem mondta el az orvos. Persze hogy a méhszájseb miatt fáj és vérzel. De ha nem tartod be amit írtam, nagyon nehezen fog meggyógyulni.

2014. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%

A méhszájseb NEM SEB. A méhcsatorna belsejében lévő hám kúszik ki a méhszájra. Vörös, és ezért hívják sebnek. De nincs nyílt seb! Nem kell tőle félni, a nők igen nagy %-ának van ilyenje.


Ez a kikúszott hám kissé törékenyebb, így az együttlét után tényleg okozhat vérzést. Ezután max 1 napot kell kihagyni, nem kell miatta megtartóztatni magad, addig, "míg meg nem oldódik a probléma" pláne nem, hiszen ez gyakran akár évek kérdése is.


A hasad alja inkább a barátodtól fájhat, ha eléri a méhszájat a pénisszel. Ez elég gyakori dolog.

2014. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!