Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusom miatt most már...

A ciklusom miatt most már örökké ilyen változó lesz a székletem?

Figyelt kérdés

Menzim előtt és utána hasmenésem van, ovu előtt 4-5 nappal megint hasmenésem van...

Menzim alatt és ovu utána pedig székrekedésem, szinte sírok a wc-n..


2009. dec. 27. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ez elég rosszul hangzik.:S ezekszerint megfigyelted,hogy csak akkor van hasmenésed és székrekedésed..? olyanról sokat hallottam h akinek megvan, annak hasmenése is van, ez ellen nem nagyon lehet semmit tenni. ha nagyon vészes a dolog, akkor szerintem kérdezd meg az orvosodat.hány éves vagy? a székrekedésre amúgy szilvalekvárt v aszalt szilvát próbálj ki, hátha segít valamit, vagy vannak nem túl erős hashajtók is. mennyi ideig van székrekedésed?
2009. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Székrekedés kb 4 napig van, amíg erősen vérzek.

Amúgy 14 éves vagyok. 4 éve menstruálok.

Igen, megfigyeltem, mert nyáron már nagyon elkezdett zavarni, hogy hasmenésem van több napja, majd 1 hónapra rá újra.. Így hát elkezdtem menzesznaptárt vezetni.

2009. dec. 28. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!