Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogad így a nőgyógyász?

Fogad így a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Pénteken megjelent egy enyhe vérzés (inkább csak hajszáleres folyás), azóta is tart, pénteken csak minimális volt, szombat vasárnap kicsit több, ma már majdnem annyi, mintha menstruálnék.


Eleinte arra gyanakodtam, hogy valamiféle köztes vérzés, de mostmár arra gondolok, lehet, hogy hamarabb jött meg a menstruációm (?). Így is úgy is elmegyek, csak azt nem tudom most fogad-e. Vagy várjam meg ezt a hetet?


2014. máj. 12. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, menjél el.
2014. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Várjak még? Vagy most kérjek időpontot?
2014. máj. 12. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha vérzéssel kapcsolatos a problémád, akkor a vérzés közben is meg tud vizsgálni (tapasztalat).


De esetleg tudnánk véleményt írni, ha leírnád, hogy hányadik napra jött meg, anélkül nehéz. Valószínűleg amúgy én várnék egy kicsit, annyit, amennyi ideig egy átlagos menzesz szokott tartani. Ritkán ugyan, de előfordulhat, hogy az embernél van egy hormonális billenés, és nem úgy jön meg, ahogy szokott...

2014. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

21 napra jött meg, nekem meg 28-30 naposak a ciklusaim.


Fura, hogy nincs nagy mennyiségű vérzés (főleg hétvégén csak épp észrevehető volt egy kis pirosság, barnaság) sem semmiféle más tünet. Szoktak fájni a melleim (vagyis feszülni) és görcsölni szokott nagyon.


Mostmár mindenképp elmegyek, csak nem tudom megvárjam-e mi lesz ennek a vége...

2014. máj. 12. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Egyelőre nem hiszem, hogy érdemes elmenned. Egy héttel előbb jött meg, mint ahogy szokott, ez semmiféle aggodalomra nem ad okot, minden nővel megesik életében párszor még teljesen pontos menstruáció mellett is, akármilyen okkal.

Ha normálisan befejeződik egy normális menstruáció határain belül (3-7 nap), akkor a nőgyógyász valószínűleg azt mondaná, hogy várd meg a következő hónapodat és ha újra probléma van, akkor gyere el.

2014. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a tanácsot, ez esetben elmegyek majd jövő héten egy kontrollra, ha nem múlik el addig, akkor pedig azért...

Köszi!

2014. máj. 12. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, majd számolj be, mit mondott!
2014. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben. nagyon köszi :)
2014. máj. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!