Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yuuki intimkehely: soft vagy...

Yuuki intimkehely: soft vagy classic?

Figyelt kérdés
A soft puhább, a classic keményebb. Nem tudom melyiket könnyebb használni. Más márkákból csak egyféle van. Lehet, hogy a classic olyan?

2014. máj. 4. 11:45
 1/3 anonim válasza:
Nekem mind2 bejött, de miután megtanultam ki és feltenni, a soft volt a kényelmesebb. A keményebbet (classic) azt nagyon érzem az első napokban és a hasfájás mellett nem is bírtam elviselni odabent. Így az első napokon csak a puhát használom. A keményet nekem könnyebb volt feltenni és kivenni is, mivel könnyebben kinyílik, ha ki akartam szedni. A soft-tal szenvedtem párat, mire ráéreztem, hogyan kell.
2017. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és ha mégsem rendelted meg, akkor itt az idő! :) Nekem nagyon bejöttek, csak ajánlani tudom.
2017. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már megvan, és használom, de már nem tudom, melyiket rendeltem, csak azt, hogy bevált! :)
2017. jún. 8. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!