Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehely? Intimtölcsér?...

Intimkehely? Intimtölcsér? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
A sok márka közül nem tudok eligazodni, melyik a jobb, árban van különbség, de máshogy is van? Minőség stb. És aki használ ilyet annak mi a véleménye? Nem kényelmetlen? Nem lehet érezni? És azt a lelógó izét, amivel ki kell húzni, az nem szúr-nyom? Szeretném kipróbálni, de tanácstalan vagyok.
2012. jún. 1. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, itt vannak tapasztalatok:

[link]


rákkantitasz a linkekre, és továbbiakat tudsz megnyitni.

(én egyszer kipróbáltam, nem éreztem kellemetlennek, kilógni nem lóg ki, mert le kell egy picit vágni a végéből. Az a lényeg, hogy ne nyomd fel úgy, mintha egy tampont raknál fel, nem kell mélyre, hanem pont az a lényeg, hogy rátapadjon belül a felületre. Én jónak tartom magát az ötletet, higiénikusabb mint egy betét vagy tampon, nem szennyezi a környezetet. Ha a cserét is meg tudod oldani, kvázi olyan munkahelyen dolgozol, ahol a csap is elérhető távolsgában van, és nem nyitnak rá, akkor érdemes elkezdeni. Természetesen ezt is meg kell szokni, mint anno a tampont.)

2012. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. jún. 1. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Igen, van különbség az anyagában is de az kevésbé lényeges.Minden kapható márka anyaga megfelelő.Nekem van egy Ladycup S méretem és egy MeLuna L tölcsérem.Ezeket tudnám összehasonlítani.Anyagát tekintve a Ladycup szilikon.Ez jobban csúszik, jobb felhelyezni.Kissé keményebb mint a MeLuna(TPE műanyag)tehát bent könnyebben szétnyílik.A Ladycup szerintem jo márka.Hátránya hogy túl sok lyuk van rajta két sorban is és könnyen eltömődnek...könnyebben csorog. A MeLuna(német márka)nem csúszik olyan könnyen, száraz sima puha anyag, nem ragad!!Olcsobb is...csak ne a soft verziot válasszátok mert azt nehezebb helyesen feltenni és kivenni is.Gyakorlatot igényel.Most jelenleg a MeLunát használom mert rengeteg fér bele. A honlapokon ahol rendelni lehet fel vannak tüntetve a méretek illetve az egyes kelyhek űrtartalma is.Utána kell nézni mert mindenkinek más lehet az anatomiailag megfelelő méret. Az a rossz hír hogy ezt leginkább csak akkor tudod meg mikor már kiprobáltad hogy működik.Igazábol ez az intimkehely dolog nem mindenkinek jön be ezért ajánlanám inkább az olcsó kehely megvételét.Ha úgy érzed bejött később vehetsz másfélét is.Anyagilag megéri mert hamar megtérül.Remélem segítettem
2013. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!