Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon ezért késik?

Vajon ezért késik?

Figyelt kérdés
Bele estem abba a hibába,hogy mértéktelenség... 2,5 hétig regteteg tofut ettem volt ,hogy naponta 500g ot is elnyammogtam,de emellett egészségesen is éltem,sportoltam,és egészséges ételeket fogyasztottam. Hogy miért ettem ennyi tofut? Mert ugy tudtam,internetről és egyéb információkból,hogy borzasztó egeszseges,karcsúsít,fehérjében gazdag. Amíg rá nem bukkantam egy cikkre,miszerint, rákot is okozhat,de ami nagyon aggaszt most az,hogy "tinédzser korban felboritja a hormonháztaztast." abba is hagytam még utana egy 100g tofut ami megmaradt megettem,mert nem aakartam kidobni. VISZONT 2 hónapja késik a menstruációm... vajon ezért..?? és ,ha igen akkor mi a búbánatot tegyek?(Nőgyógyászhoz nagyon nem szeretnék menni) Vajon visszaáll magától? (173cm 49-50 kg 16 éves vagyok)-nem élek sexuális életet

2014. ápr. 28. 17:34
 1/4 anonim válasza:
Hát ha a hormonháztartást zavarja akkor lehet attól meg így ahogy írtad hogy milyen magas és kg vagy szerintem az is befolyásolhatja (nem vagyok szakértő de hallottam róla hogy vékony nőknél lehet menstruációs zavar a súlyuk miatt) de szerintem menj el nőgyógyászhoz ha még jelét se mutatja annak hogy megakarna jönni
2014. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én semmiképp nem szeretnék nőgyógyászhoz menni? Nem lehet ,hogy visszaáll magától?? Azt kihagytam,hogy 2-2,5 éve menstruálok,de volt amikor nem rendszeres,meg ami talán még befolyásolhatta,hogy hirtelen kezdtem el keményen sportolni. Valaki valami megoldás?
2014. ápr. 29. 08:52
 3/4 anonim válasza:
Akkor szerintem normális hogy kimarad mert meg össze-vissza jön meg ha ilyen rövid ideje van csak havid de ha továbbra sem jön meg (párhónapig) akkor érdemes lenne dokihoz menni mert lehet hogy csak kimarad de lehet hogy más egészségügyi probléma van
2014. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Tehat ,akkor még ne aggódjak?
2014. máj. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!