Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek fogok még nőni?...

Szerintetek fogok még nőni? 155cm vagyok,45kg,13 éves. Mindenki magasabb nálam az osztályba, és zavar.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen nősz, még csak 13 éves vagy. A szüleid/nagyszüleid magasságából lehet következtetni mennyit.
2014. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fogsz még nőni!
2014. ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Fogsz még nőni, nem szoktak megállni a növésben 13 évesen.
2014. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég alacsony vagy,ha anyukád még magasabb nálad akkor nőhetsz még,mert a lányok többnyire az anyukájuk magasságát utolérik,igen ritka hogy alacsonyabbak legyenek nála.De ha már akkora vagy mint anyukád akkor lehet hogy kis növésű maradsz.


Anyukád mekkora?

2014. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
anya magasabb nálam, 165 körül van. én alkatban, meg mindenben inkább apára hasonlítok ő 180 kb.
2014. máj. 2. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Alkatra hiába az apukádra hasonítasz a lányok inkább anyukájuk magasságát öröklik,a fiúk meg az apjukét,de mivel anyukád 165 cm,tehát teljesen normális,átlag magasága van,így simán megnőhetsz te is ekkorára.Bár valóban kicsit furcsa hogy apukád is magas,anyukád sem kicsi és te meg még elég alacsony vagy,de lehet hogy csak 8. osztály után fogsz megnyúlni.Nagyon ritka esetben van hogy a gyerek a vele megegyező nemű szülőjénél alacsonyabb lesz,de ez ritka.


Bízotsan fogsz nőni szerintem még.

2014. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha hobbit vagy akk nem nagyon. :)
2014. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tuti fogsz nőni mer én is 13L vagyok és kb akkora mint te de már kezdem lehagyni a társaimat (persze azért még mindig én vagyok a tornasor végén :D )
2015. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még sokat nőhetsz,nézd a legtöbb lány olyan mahgas lesz mint az anyukája,vagy magasabb,de ritkán előfordul az is hogy alacsonyabb lesz nála.


Meg kellene kérdezned,hogy anyukád mikor kezdett el megnyúlni.


Szüleid egész magasak így jó esélyed van még nőni.

2015. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!