Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy a fityma...

Csitt kérdése:

Előfordulhat, hogy a fityma alá került krém miatt duzzadt meg a csiklóm?

Figyelt kérdés
Néhány napja canestennel kellett kenegetnem magam, mert hüvelygombám volt. Előfordulhat, hogy a fityma alá került krém miatt duzzadt meg a csiklóm? Ha igen, hogy lehetne kimosni? vagy irány a doki? Ő hogyan tisztítaná ki? Van fitymánk, nőknek, ne mondjátok, hogy nincs!
2014. ápr. 22. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Te jó isten! Mi az, hogy hogy lehet kimosni?! Hát széthúzod és kimosod. Elég baj az, ha eddig ezt nem tetted sosem...
2014. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, alap méretében tudom, hogyan kellene, de így megdagadva... Alig lehet :(
2014. ápr. 22. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell belsőleg alkalmazni :D

Sőt, a krémet csak külsőleg szabad!

A kúpot kell belsőleg. De nyilván krémről van szó, mivel azt írta a kérdező, hogy kenegette magát.

A csiklóba pedig így semmi sem tud belemenni. Szóval nem attól van. Talán azért van megduzzadva, mert van valami bajod. Gondolom, nem véletlenül kented magad Canestennel. Biztos nem múlt el tőle. Vagy ha nem orvos mondta, hogy kend ezzel, akkor talán tök más a bajod és nem is ezt kellett volna használni, ezért azóta csak rosszabb lett.

2014. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Nekem fitymaszűkületem volt és mindig megettem. Nekem segített...
2014. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 11:32! :)

Hüvelygombára ajánlotta a doki a canesten kombi uno-t. Az a baj, hogy csak egy tabletta volt hozzá, pedig szerintem a szimpla canesten combi hasznosabb lenne. A krémre meg valószínűleg allergiás vagyok, mert kiütésem lett tőle. De csak a harmadik napon jöttek ki a kiütéseim. Az orvosi tájékoztató szerimt ez allergiás reakció. Egyelőre abbahagytam a canesten használatát, mert jobban elviselem a duzzadt csiklót, mint a kiütést. Valószínűnek tartod, hogy az abbahagyás miatt megszűnik a kiütés?Dokihoz csak holnap tudok menni sajnos, addig itt próbálok meg okosodni.

2014. ápr. 22. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű, hogy a duzzanat is az allergia miatt van.

Amíg eljutsz dokihoz, annyit tudsz tenni, hogy langyos kamillateával lemosogatod időnként. Az enyhíti az égető, viszkető érzést.

Persze csak ha nem vagy allergiás a kamillára! :)

De azért gondolom, ha abbahagytad a krémezést, akkor fog enyhülni magától is az irritáció.

2014. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Tuti nem juthatott be a krém?
2014. ápr. 22. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogyan kerülne be :S

Ha csak nem direkt tömködted bele valahogyan :D

2014. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik a krém megszüntetése és a kamillafürdő segített. Kb fele akkora lett a duzzanat, és már nem gyulladt annyira. Bár most meg viszket... Szóval, gyógyul :D
2014. ápr. 23. 11:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és a kiütések eltűnnek lassan, kisebb sebek vannak helyette itt ott, ami egyre kevesebb, és valószínűleg innen van még a gyulladás. A biztonság kedvéért dokihoz bemegyek, hátha megdicsér, hogy faszán lekezeltem az allergiámat. Vagy megmondja, hogy mi lehetett a bajom... Ki tudja.
2014. ápr. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!