Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett az? Másnak volt...

Lues kérdése:

Mi lehetett az? Másnak volt ilyen esetleg? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Csütörtök délután a hüvelyem környèkén találtam egy kinövést. Tiszta ideg lettem,mert rögtön az jutott az eszembe,hogy megcsalt a párom és szemölcs. Be is terveztem,hogy pénteken megyek nődokihoz,de reggelre megjött... Majd szombaton észrevettem,hogy eltűnt az a valami. Tehát szemölcs nem lehetett. Más járt már így? Amint elmúlik a mensim megyek dokihoz,csak érdeklődöm.
2014. ápr. 22. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy pl. nagyon bevágott a tanga, vagy elmozdult a tisztasági betét és az egész napos mászkálás során nagyon dörzsölődött, és attól jött rám ilyen kis pici csomó, ami el is múlt 2-3 napon belül. Neked nem lehetett ilyesmi?
2014. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod,előtte napokban engem is piszkált a tisztasági... Neked helyileg hol volt? Fájt ha hozzáértél? Teljesen elmúlt? Még sose jártam így és eléggé megijedtem.
2014. ápr. 22. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát, úgy konkrétan a nagyajkamon volt, de érezni lehetett mindkét irányból azt a kis dudort/csomót, és igen, eléggé fájt is. Nem csináltam vele semmit, elmúlt magától. Közben még az jutott eszembe, hogy nem lehet esetleg egy begyulladt/benőtt szőrtüsző? Nem borotváltad mostanában úgy, hogy attól legyen? Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. ;)
2014. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ott volt és én sem csináltam vele semmit. Szerencsére azóta sem érzem, hogy lenne ott valami. Tuti, hogy nem gyulladás volt és mostanában ne is szőrtelenítettem. Tudom, hogy nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni, de az ördög nem alszik. :) 8 éve vagyunk együtt és nem rég született meg a picurink. Valahol félek, hogy elhanyagolom a kicsi miatt és más utakra téved... Pedig ismerem őt, tudom, hogy hamarabb mondaná, hogy legyen vége,mint hogy megcsaljon...
2014. ápr. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!