Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetett?

Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Pénteken szex közben kicsit fájni kezdett a méhem,nem tulajdonítottam rá nag figyeltem,gondoltam elmulik. De utána 5 percen belül úgy begörcsölt,hogy se ülni,se állni nemtudtam. Az egész alhasam,méh és petefészek. Olyan volt mintha késsel szúrkálnák,nyilallt,minden bajom volt. Mitől lehetett? Lehet van valami probléma,és ezért is késik mindig a menzeszem?
2014. márc. 24. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehet, biztosat csak orvos tud mondani, mivel ennyire fájt hogy se ülni se állni nem tudtál mindneképp érdemes egy kivizsgálás.
2014. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem merek elmenni,mert még nemvoltam
2014. márc. 24. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
az szép rendszeres nemi élet mellett.... AZt ugye tudod hogy a nemi élet megkezdésétöl évenként rákszürés és nögyógyászati vizsgálat angyona jánlott. Senki nem azért jár nögyógyászhoz mert az olyan jó. Az elhanyagolt nögyógyászati problémák akár késöbbi meddöséghez is vezethetnek. ha mondjuk van egy cisztád azzal akrár kórhézba is kerülhetsz, ha van méhszéjsebed amiröl nem tudsz az elrákosodhat, tehát nem játékok ezek a dologk. Aki szűz elhiszem hogy fél de mivel te élsz már nemi életet nem hiszem hogy problémázni kell ezen. Ha ahhoz elég érett vagy hogy nemi életet élj, akkor ahhoz is legyél elég érett orvoshoz mész ha problémád van.
2014. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha a családod azt gondolná hogy szégyen odamenni,nemhiszem hogy bárki is elmenne úgy
2014. márc. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!